niedziela, 1 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Miuosh, Jimek, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia - Miuosh / Jimek / NOSPR 2015

(2015)
Hip-Hop

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Miuosh, Jimek, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia - Miuosh / Jimek / NOSPR 2015

Data premiery

środa
17.06.2015
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Hip-Hop
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]

Odnośniki:
[dodaj]

Wydawnictwo to zapis pierwszego na świecie koncertu łączącego muzykę symfoniczną i rap. , wzbogacone o DVD zawierające video z koncertu oraz film dokumentalny z przygotowań i prób do niego.

Miuosh ma 28 lat, 5 złotych płyt i jedną platynową. W marcu wystąpił z orkiestrą, która ma 79 lat i nagrała ponad 200 płyt. Miuosh oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia łącząc siły i udowodnili nam, że dobra muzyka nie zna granic.

Takiego koncertu jeszcze nie było. Hip-hop w wydaniu symfonicznym po raz pierwszy usłyszeliśmy w Katowicach. To dość naturalne, że to właśnie w Katowicach w jednym projekcie spotkają się muzycy symfoniczni i hip-hopowcy. Przecież nowa siedziba NOSPRu sąsiaduje z Bogucicami, jednym z inkubatorów polskiego rapu.

Za aranżacje muzyki w całości odpowiada Radzimir Dębski, komponujący pod pseudonimem Jimek artysta, o którym zrobiło się głośno po tym jak jego remiks piosenki Beyonce pokonał 3. 000 innych utworów i trafił na płytę wokalistki. Gościnnie wystąpili między innymi Joka czy Katarzyna Gołomska z zespołu Lilly Hates Roses.Najświeższe informacje

CGM.pl Miuosh, Jimek i NOSPR w symfonicznej wersji "Nie mamy skrzydeł" (wideo)

Zapis marcowych koncertów wkrótce w sklepach. Do sklepowej premiery wydawnictwa Miuosh x Jimek x NOSPR "2015" zostały dwa tygodnie. Prezentujemy kolejny materiał, który trafił na ten dwupłytowy album. Marcowe koncerty Miuosha... [czytaj dalej]

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Miuosh, Jimek, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia - Miuosh / Jimek / NOSPR 2015? Kiedy wychodzi Miuosh, Jimek, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia - Miuosh / Jimek / NOSPR 2015?
Data wydania płyty zaplanowana została na 17.06.2015. Nowa płyta Miuosh, Jimek, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia z 2015 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2015 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

CGM.pl

Miuosh, Jimek i NOSPR w symfonicznej wersji "Nie mamy skrzydeł" (wideo)

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Miuosh, Jimek, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia - Miuosh / Jimek / NOSPR 2015 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 czerwca 2015, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie