środa, 17 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Miuosh & Zespół Śląsk - Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)

(2022)
Hip-Hop

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Miuosh & Zespół Śląsk - Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)

Data premiery

piątek
08.07.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Hip-Hop
Ranking:
441   2163

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Raz na milion lat dochodzi do zderzenia, swoistego błędu. Strumienie biegu czasu i nieskończone ilości miejsc przenikają się ze sobą w piękny i nieobliczalny sposób, zmieniając zastałe światy. Między pokryte najdostojniejszą rdzą szacunku symbole, wierzenia i tradycje wkrada się coś im obcego. Razem tworzą nowe.
Ten album to ten moment - raz na milion lat.
Miuosh X Zespół Śląsk - "Pieśni współczesne"to projekt przełomowy, w którym niesamowity potencjał jednego z najstarszych i najbardziej docenianych zespołów folklorystycznych w Polsce i Europie kontrastuje z muzyką miejską, współczesną i korzystająca z zupełnie innych form wyrazu niż klasyczna. Miuosh jest autorem całości muzyki i wszystkich tekstów, które to jednak śmiało sięgają do tradycji ludowych tożsamych "Śląskowi", a podsycone lokalną mitologią i świeżym spojrzeniem na sprawy ludzkie, tworzą opowieść o ludziach ziemi zmagającej się z teraźniejszymi problemami, jednocześnie nie zapominającymi o szacunku dla tradycji.

"Pieśni współczesne" na żywo łamią standardy koncertów, do których jesteśmy przyzwyczajeni - swoisty spektakl muzyczny, przearanżowane utwory, goście specjalni i niespotykana oprawa to tego, czego możemy się spodziewać po tym projekcie w wersji live.

27/05/2022 na rynek trafi album z rejestracją tego przedsięwzięcia. Wydawnictwo Miuosh X Zespół Śląsk - "Pieśni współczesne live at Cavatina Hall" jako kolejny element tej niepowtarzalnej układanki muzycznej oprócz muzyki będzie zawierać zapis video koncertów, które odbędą się w nowo otwartej sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma pojawić się płyta Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)?

Płyta Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall) ma zadebiutować 8 lipca 2022 (premiera w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco raporty o zmianach dotyczących płyty. Jak tego dokonać?

Aby dostawać aktualne wiadomości o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę wspomnieć o płycie znajomym. Jak tego dokonać?

O płycie można donieść znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile można nabyć płytę?

Żeby dowiedzieć się jaka jest cena płyty Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall) kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W którym sklepie mogę zakupić płytę Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)?

Płytę Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall) można zakupić tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

W którym miejscu mogę znaleźć świeże wieści dotyczące płyty Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)?

Aby przeglądnąć bieżące doniesienia należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Chcę postawić notę. Jak tego dokonać?

Aby tego dokonać trzeba nadać odpowiednią ocenę, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

W jaki sposób obliczona została nota płyty?

Premiera płyty Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który artysta odpowiedzialny jest za płytę Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)?

Miuosh & Zespół Śląsk jest twórcą płyty. Pozostałe płyty nagrane przez tego artystę można znaleźć utaj lub też klikając w jego nazwę znajdującą się w polu "Informacje".

Która wytwórnia jest odpowiedzialna za wydanie tej płyty?

Płyta ma zostać wydana przez firmę Step Hurt. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych płyt z muzyką od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę firmy.

Na waszej stronie prezentowane są nieprawdziwe informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Miuosh & Zespół Śląsk - Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)? Kiedy wychodzi Miuosh & Zespół Śląsk - Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)?
Data wydania płyty zaplanowana została na 08.07.2022. Nowa płyta Miuosh & Zespół Śląsk z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Miuosh & Zespół Śląsk - Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall) data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 lipca 2022, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie