piątek, 23 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Mirosław J. Kubiak - Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania

(2021)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Mirosław J. Kubiak - Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania

Data premiery

wtorek
11.05.2021
17 dni, 17 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
1226   2474

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Programuj imperatywnie w Pythonie!
Poznaj język Python od strony praktycznej
Naucz się czytać i analizować kod Pythona
Rozwiązuj problemy programistyczne
Pythonto obecnie jeden z najpopularniejszych języków programowania, a jego znajomość zapewnia zatrudnienie w największych firmach i przy najciekawszych projektach w branży informatycznej. Szerokie możliwości, duża elastyczność i wszechstronność, przejrzystość i zwięzłość składni, czytelność i klarowność kodu, rozbudowany pakiet bibliotek standardowych, niemal nieograniczone zastosowanie w różnych dziedzinach nauki i biznesu - wszystko to sprawia, że język ten z pewnością utrzyma swoją pozycję, a programujące w nim osoby jeszcze długo będą należały do najbardziej pożądanych specjalistów na rynku IT.
Jedną z niewątpliwych zalet Pythona jest to, że wspiera różne paradygmaty programowania, w tym programowanie imperatywne. Jeśli chcesz poznać język od podstaw i dowiedzieć się, jak wykorzystać jego możliwości w podejściu imperatywnym i obiektowym, sięgnij po książkę Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania. Dzięki zamieszczonym w niej zadaniom o różnym poziomie trudności oraz ich rozwiązaniom szybko i gruntownie nauczysz się programować w Pythonie i czytać kod napisany w tym języku, a praktyczne wskazówki pomogą Ci zrozumieć bardziej zawiłe zagadnienia.
Podstawowe operacje wejścia-wyjścia w języku Python
Konstrukcje warunkowe, operatory logiczne i pętle
Definiowanie i wywoływanie funkcji oraz rekurencja
Programowanie zorientowane obiektowo w Pythonie
Odczytywanie i zapisywanie plików tekstowych i binarnych
Obsługa wyjątków, dekoratory i menedżery kontekstu
Iteratory, generatory, funkcje wyższego rzędu
Przekonaj się, jak prosty może być język Python!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania ma zadebiutować?

Książka debiutowała będzie 11 maja 2021 (data wydania w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę otrzymywać na bieżąco najświeższe komunikaty dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać bieżące wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. Jak mogę to zrobić?

O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile można dostać książkę?

Żeby zobaczyć ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania. Gdzie jest dostępny do znalezienia ten tytuł?

Książka jest do zakupu tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

W którym miejscu mogę sprawdzić najnowsze doniesienia dotyczące książki?

Świeże komunikaty znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.

Gdzie można wystawić ocenę dla tego produktu?

Żeby to zrobić trzeba nadać konkretną ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jaką metodą przeliczona została ocena książki?

Premiera książki Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto stworzył tę książkę?

Mirosław J. Kubiak jest autorem książki Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Która firma pilnuje wydania tej książki?

Książka ma być wydana przez firmę Helion. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Na waszej stronie podane są niedobre dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Mirosław J. Kubiak - Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania? Kiedy wychodzi Mirosław J. Kubiak - Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.05.2021. Nowa książka Mirosław J. Kubiak z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Mirosław J. Kubiak - Python. Zadania z programowania. Przykładowe imperatywne rozwiązania data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 maja 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie