wtorek, 19 października

Oznaczenie treści
 

Mike Dow - Mgła mózgowa. Skuteczny program na radykalną poprawę koncentracji i wzmocnienie pamięci

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Mike Dow - Mgła mózgowa. Skuteczny program na radykalną poprawę koncentracji i wzmocnienie pamięci

Data premiery

piątek
22.10.2021
2 dni, 3 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Autor:
Ranking:
271   397

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Cierpisz na problemy z koncentracją? Często jesteś rozkojarzony? Masz trudności z zapamiętywaniem nowych informacji? To mogą być pierwsze objawy mgły mózgowej – choroby, z którą zmaga się coraz więcej ludzi! Jej przyczyn upatruje się w niezdrowym trybie życia, depresji czy COVID-19. Autor stworzył prosty 21-dniowy program, który pomoże ci wyeliminować mgłę mózgową i przywrócić zdrowie mózgu. Jego sekret tkwi w przywróceniu równowagi najważniejszych hormonów w mózgu: dopaminy, serotoniny i kortyzolu. Pomogą ci w tym prawidłowa dieta dla mózgu, proste gry i wskazówki, jak ćwiczyć mózg, by poprawić pamięć i koncentrację. Dowiesz się, jak efektywnie odpoczywać i odkryjesz zalety medytacji. Tylko 21 dni do sprawnego mózgu!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Mike Dow - Mgła mózgowa. Skuteczny program na radykalną poprawę koncentracji i wzmocnienie pamięci? Kiedy wychodzi Mike Dow - Mgła mózgowa. Skuteczny program na radykalną poprawę koncentracji i wzmocnienie pamięci?
Data wydania książki zaplanowana została na 22.10.2021. Nowa książka Mike Dow z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Mike Dow - Mgła mózgowa. Skuteczny program na radykalną poprawę koncentracji i wzmocnienie pamięci data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 22 października 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie