środa, 16 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Mieczysław Bieniek - Z Hajerem na kraj Indii

(2011)
Podróże

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Mieczysław Bieniek - Z Hajerem na kraj Indii

Data premiery

czwartek
06.10.2011
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Podróże
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

„Z Hajerem na kraj Indii” to już druga książka podróżnika Mieczysława Bieńka, po cieszącej się sporym powodzeniem debiutanckiej „Hajer jedzie do Dalajlamy”. Tym razem autor kontynuuje podróż po trudnodostępnych rejonach Indii i krajach ościennych. Możemy poznawać widziane z unikalnej Bieńkowej perspektywy m.in. bajkowe Andamany, mistyczny Ladakh czy górskie rejony Indii Wschodnich, a także Bhutan, Bangladesz i Sri Lankę. Oczywiście nie brakuje tu sytuacji zaskakujących, czyli tego, co jest solą prawdziwej przygody. Sporo sytuacji kojarzy się naszemu bohaterowi z czasami pracy na kopalni Wieczorek. Wspomnienia te przychodzą samoistnie, rodzą się z tęsknoty za krajem, który pozostał tysiące kilometrów od naszego bohatera. Otwartość na ludzi, autentyczna radość z kontaktu z drugim człowiekiem, bezkompromisowość w  podejmowaniu prób pokonania niemożliwego, a jednocześnie świetny instynkt w ocenie sytuacji -  tak najkrócej można scharakteryzować Bieńka. Książka bogato ilustrowana (ponad 350 kolorowych). Strona graficzna z pewnością jest mocą stroną tej pozycji, pokazując, że Mieczysław Bieniek to nie tylko szalony eksplorator, ale także wnikliwy obserwator egzotycznych miejsc i klimatów.  Całość zakrapiana zdrowym, podróżniczym humorem, tak więc dobra zabawa gwarantowana. Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Mieczysław Bieniek - Z Hajerem na kraj Indii? Kiedy wychodzi Mieczysław Bieniek - Z Hajerem na kraj Indii?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.10.2011. Nowa książka Mieczysław Bieniek z 2011 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2011 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Mieczysław Bieniek - Z Hajerem na kraj Indii data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 października 2011, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie