czwartek, 20 stycznia

Oznaczenie treści
 

Michał Grzybkowski, Szczepan Bentyn - Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?

(2021)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Michał Grzybkowski, Szczepan Bentyn - Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?

Data premiery

środa
24.11.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
1092   2528

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Kompendium wiedzy o kryptowalutach. Praktyczny poradnik dotyczący Kryptowalut dla osób nie będących Informatykami. Wydanie drugie, rozszerzone, uzupełnione i zaktualizowane.
Książka została podzielona na trzy główne części:
Technologia: W pierwszych rozdziałach omawiamy w przystępnych słowach sposób działania stojącej za bitcoinem technologii rejestru rozproszonego czyli Blockchain'a. Przybliżamy także zagadnienia związane z mechaniką stojącą za działaniem kryptowalut, ich bezpieczeństwem, a także wyjaśniamy skąd w ogóle biorą się bitcoiny i waluty alterantywne. Przygotowaliśmy także usystematyzowaną klasyfikację cyfrowych pieniędzy ze względu na ich cechy i funkcje, a także omawiamy najpopularniejsze w tej chwili instrumenty kryptowalutowe w uporządkowanej po raz pierwszy na rynku wydawniczym formie.
Przyszłość: W tej części książki mierzymy się z implikacjami jakie niesie za sobą powszechna adaptacja technologii rejestrów rozproszonych w szeregu gałęzi gospodarki. Omawiamy kolosalne znaczenie blockchanina, który bez wątpienia jest fundamentem rewolucji o skali i znaczeniu większym niż powstanie Internetu! Przechodzimy od rankingu zawodów i branż które przestaną niebawem istnieć, po rewolucje w poszczególnych sektorach gospodarki od logistyki po finanse. Mierzymy się także z zagadnieniami trudnymi, takimi jak wpływ kryptowalut na światowe bezpieczeństwo, państwowość czy prawo. Liczymy na to, że rozdziały zgrupowane w sekcji “narodziny Nowego Porządku świata" będą szczególnie interesujące zarówno dla entuzjastów nowych technologii jak i w takim samym stopniu, ekonomistów, inwestorów kapitałowych czy polityków.

Praktyczny poradnik: W tej części postaramy się poprowadzić czytelnika za rękę i przygotować go do bezpiecznego wejścia w świat kryptowalut wyjaśniając po drodze wszystkie istotne kwestie związane z bezpiecznym zakupem pierwszego bitcoina (lub jego części). Część tą powinno się traktować jako praktyczny poradnik dla osób które nie miały do czynienia nigdy z kryptowalutami. Omawiamy w nim także wszelkie ryzyka związane z globalnym światem krypowalut począwszy od przechowywania cyfrowych wartości, przez transakcje kryptowalutowe.
DOdatek Kryptowaluty w świetle prawa: zawiera analizę prawną kryptowalut i związane z nią regulacje prawno-skarbowe w naszym kraju. #BibliaKryptowalut
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zostanie wydana książka Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów??

Książka Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? udostępniona będzie 24 listopada 2021 (data premiery w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować bieżące wiadomości o premierze?

Aby dostawać aktualne raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę donieść o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można donieść innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy należy zapłacić za książkę?

Aby sprawdzić jaka jest cena książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?. Gdzie można znaleźć ten produkt?

Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? jest do zamówienia tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

W którym miejscu mogę znaleźć świeże materiały odnośnie książki?

W celu przeczytania najświeższych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę wystawić ocenę dla tej książki?

Żeby to zrobić należy wybrać należytą ocenę w skali 1-5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Na jakiej podstawie zliczona została ocena?

Premiera książki Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest autorem tej książki?

Michał Grzybkowski, Szczepan Bentyn jest autorem książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne książki przez niego napisane.

Kto pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Crypto-Logic Sp. o.o. pracuje nad wydaniem książki. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na tej stronie podane są błędne informacje. W jaki sposób można je skorygować?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Michał Grzybkowski, Szczepan Bentyn - Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?? Kiedy wychodzi Michał Grzybkowski, Szczepan Bentyn - Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów??
Data wydania książki zaplanowana została na 24.11.2021. Nowa książka Michał Grzybkowski, Szczepan Bentyn z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Michał Grzybkowski, Szczepan Bentyn - Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie