sobota, 24 października

Oznaczenie treści
 

Mateusz Ratajczak - Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy

(2018)
Faktu

Obserwuj premierę
Ocena:


Mateusz Ratajczak - Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy

Data premiery

środa
19.09.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Mówią o tobie "frajer", znają numer twojego telefonu.
Wiesz, czym jest "kotłownia"? Słyszałeś o dziewczynie, która dostała 10 tysięcy złotych za przejście nago przez takie miejsce? To tylko wierzchołek góry lodowej. "Kotłownia" to bardzo specyficzne call-center, w którym ma kipieć od emocji. Krzyk, szybkie tempo i obrażanie niechętnych klientów. Bez tego wrzenia naciąganie się nie uda. Cel jest jeden: za wszelką cenę znaleźć ofiarę. Kogokolwiek, kto uwierzy w okazję życia. Motywacja? Zawrotne premie, imprezy stulecia, alkohol lejący się strumieniami i dragi w każdych ilościach. W jednej z "kotłowni" zatrudnił się autor naszego reportażu śledczego.
Łowcy od lat oszukują setki tysięcy Polaków. Zawodowi naciągacze wiedzą, że do sukcesu wystarczą gotowe scenariusze. Żadne tam wyrafinowane strategie. Wystarczy czytać z kartki. Raz będzie to inwestycja w nieruchomości czy na rynkach forex, innym razem w złoto niczym w Amber Gold. Za chwilę ruszy lawina oszustw związanych z kryptowalutami. A później? Cokolwiek. Nawet warzywa i śmieci, bo naciągać można na wszystkim. Kto może się zatrudnić? Każdy. Kogo mogą naciągnąć? Każdego.
"Dla jednych złudzenie nowego wspaniałego świata naciągaczy. Dla innych odwieczny koszmar ich ofiar - naiwnych biedaków. Ta książka to szczepionka przeciw moralnym upadkom jednych i życiowym katastrofom drugich. Każdy, kto przeczyta, będzie bezpieczniejszy. "
Jacek Żakowski, "Polityka"Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Mateusz Ratajczak - Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy? Kiedy wychodzi Mateusz Ratajczak - Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.09.2018. Nowa książka Mateusz Ratajczak z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Mateusz Ratajczak - Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 września 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie