Oznaczenie treści
 

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

(2017)
XOne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

Data premiery

wtorek
18.04.2017
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC, PS4, XOne
Producent:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:

Według naszych informacji premiera gry 'Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series' zapowiadana jest na 18.04.2017 (Polska).



Najświeższe informacje

CDAction.pl Guardians of the Galaxy: Zwiastun premierowy drugiego odcinka [WIDEO]

Tym razem opowieść skupi się na przeszłości Rocket Raccoona. Pierwszy odcinek serii, Tangled up in Blue, spotkał się z mieszanym przyjęciem. Na Metacriticu gra w zależności od wersji legitymuje się średnią 70-75% w opinii... [czytaj dalej]

CDAction.pl Guardians of the Galaxy: Zwiastun premierowy [WIDEO]

Jeżeli chcesz pokonać Thanosa, wciśnij Q, Q, Q, E. Tangled Up in Blue, pierwszy odcinek nowej serii, debiutuje już dziś, co oznacza, że wyżej podpisany musi odnaleźć w sobie siły, by wciąż jarać się formułą... [czytaj dalej]

Galeria (1)


Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na jakich platformach ma zadebiutować gra Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series?

Gra udostępniona będzie na XOne, PC oraz PS4. Wszystkie urządzenia, na których można zagrać w tę grę wypisane są w polu "Platformy" znajdującym się w "Informacjach".

W jakim terminie ma pojawić się gra Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series na Xbox One?

Gra debiutować będzie 18 kwietnia 2017 (data wydania w Polsce), 18 kwietnia 2017 (premiera w Europie), 18 kwietnia 2017 (data premiery w USA). Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę otrzymywać na bieżąco informacje o zmianach dotyczących gry. Jak tego dokonać?

Aby śledzić aktualne raporty o grze skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Gdzie mogę zasugerować grę innym osobom?

O grze można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile wyniesie mnie gra na Xbox One?

Żeby dowiedzieć się ile należy zarezerwować na grę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić grę Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Który sklep ma w swojej ofercie ten produkt?

Gra jest do kupienia tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę sprawdzić nowe obrazki oraz zwiastuny gry?

W galerii można obejrzeć obrazki i trailery z gry Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series.

Na jakiej stronie mogę przeczytać nowe wieści dotyczące gry Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series?

W celu poczytania nowych raportów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Jak mogę zaproponować notę dla tej gry?

Aby tego dokonać należy wskazać konkretną ocenę od 1 do 5, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jakim sposobem obliczana jest nota gry?

Premiera gry Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Która firma odpowiedzialna jest za tę grę?

Gra zostanie stworzona przez studio Telltale Games. Kliknięcie w nazwę producenta spowoduje wyświetlenie innych gier przez niego stworzonych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".

Który wydawca dogląda wydania tej gry?

Wydawcą gry jest Telltale Games. Aby sprawdzić inne gry wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Jak inaczej nazywana jest gra?

Produkcja znana jest również jako: Guardians of the Galaxy - The Video Game, Guardians of the Galaxy: The Telltale Series.

Na stronie zaprezentowane są mylne dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series? Kiedy wychodzi Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series?
Data wydania gry zaplanowana została na 18.04.2017. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

CDAction.pl

Guardians of the Galaxy: Zwiastun premierowy drugiego odcinka [WIDEO]

CDAction.pl

Guardians of the Galaxy: Zwiastun premierowy [WIDEO]

CDAction.pl

Guardians of the Galaxy od Telltale doczekało się pierwszego oficjalnego zwiastuna [WIDEO]

CDAction.pl

Guardians of the Galaxy: Wiemy, kiedy zadebiutuje nowy serial Telltale

CDAction.pl

Guardians of the Galaxy: Kolejne szczegóły na temat egranizacji

CDAction.pl

Guardians of the Galaxy: Mamy pierwsze materiały z gradaptacji Telltale! [GALERIA]

CDAction.pl

Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Jest oficjalna zapowiedź, ale taka sobie [WIDEO]

CDAction.pl

Telltale zegranizuje "Strażników Galaktyki"

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 kwietnia 2017, wtorek
    (polska data)
  • Flaga Europa 18 kwietnia 2017, wtorek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 18 kwietnia 2017, wtorek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie