poniedziałek, 18 października

Oznaczenie treści
 

Martin Lewandowski, Grzegorz Sobieszek - Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Martin Lewandowski, Grzegorz Sobieszek - Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW

Data premiery

środa
11.08.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
1668   3223

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

W życiu ważne jest podejmowanie odważnych decyzji. Najgorsze są obawy – czasami realne, a czasami irracjonalne. W życiu, jak w sporcie: jeśli sparaliżuje cię strach, to niczego nie zdobędziesz. Strach jest jedyną klatką, której należy się naprawdę wystrzegać.
KSW to nazwa, którą słyszał każdy fan sportów walki. Teraz przyszedł czas, by poznać historię Konfrontacji Sztuk Walki i jednego z jej założycieli.
Martin Lewandowski w rozmowie z Grzegorzem Sobieszkiem opowiada o atmosferze w rodzinnym domu, o dorastaniu i szukaniu własnej drogi. O tym, jak z dyrektora ds. promocji warszawskiego hotelu Marriott stał się współzałożycielem jednej z najbardziej znanych w Europie federacji promujących mieszane sztuki walki.
Gale KSW to nie tylko pojedynki, to niemal spektakle ze specjalnie dobraną
scenografią, muzyką i aranżacją przestrzeni. To wydarzenia sezonu, uzupełnione transmisjami gromadzącymi tysiące osób.
Dowiedz się, gdzie i od czego wszystko się zaczęło, kim byli pierwsi zawodnicy, jak ich dobierano, jakie historie towarzyszą ich pojedynkom. Jakie najtrudniejsze przeszkody trzeba pokonać, przygotowując gale. Któremu muzykowi towarzyszyli kiedyś w nagraniach bracia Lewandowscy. Czy zdarzyło się, że po walce został zmieniony werdykt, jak długo trwała najkrótsza walka i czy kiedykolwiek gala była zorganizowana pod gołym niebem.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Martin Lewandowski, Grzegorz Sobieszek - Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW? Kiedy wychodzi Martin Lewandowski, Grzegorz Sobieszek - Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.08.2021. Nowa książka Martin Lewandowski, Grzegorz Sobieszek z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Martin Lewandowski, Grzegorz Sobieszek - Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 sierpnia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie