wtorek, 25 lutego

Oznaczenie treści
 

Martha Argerich - Rendez-Vous With Martha Argerich

(2019)
Klasyka

Obserwuj premierę
Ocena:


Martha Argerich - Rendez-Vous With Martha Argerich

Data premiery

piątek
13.09.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Klasyka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Siedmiopłytowy box daje świadectwo nowego festiwalu, który Martha Argerich zainicjowała w czerwcu 2018 roku w Hamburgu. Program był bardzo szeroki - od Beethovena do Debussy'ego, od Brahmsa do Prokofiewa. Martha Argerich wykonywała muzykę w duetach, triach i jako solistka w koncertach ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi, takimi jak Mischa Maisky, Nicholas Angelich i Stephen Kovacevich. Na festiwalu rozpoczęła również współpracę z nowymi artystami, takimi jak Akiko Suwanai, Alisa Weilerstein, Guy Braunstein i Edgar Moreau.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Martha Argerich - Rendez-Vous With Martha Argerich? Kiedy wychodzi Martha Argerich - Rendez-Vous With Martha Argerich?
Data wydania płyty zaplanowana została na 13.09.2019. Nowa płyta Martha Argerich z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Martha Argerich - Rendez-Vous With Martha Argerich data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 września 2019, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie