poniedziałek, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Marta Hopfer-Gilles - Oslo

(2022)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Marta Hopfer-Gilles - Oslo

Data premiery

środa
26.10.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
654   939

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Oslo – barwne, otwarte, nowoczesne i wielokulturowe miastoprzyszłości.
To nie jestksiążkaofikuśnychbudynkach i wielkiej historii. Nie ma tu zbytdużosztuki i wybitnych nazwisk. To historia o chodzeniu, bieganiu, pływaniu, o patrzeniu w dal, ogłębokimwdychaniu powietrza, piciu kaw ioglądaniustarychfilmóww kinie. Bo Oslo to miasto, któreciąglesię zmienia, zaczyna od nowa, żyjei przepoczwarzasię, reaguje na swoichmieszkańcówi poddajesię ichwyobraźni. I przede wszystkim oddycha i ma czas.
Staramsięopowiedzieć nieco o tym, jakżyjesię w Oslo, czymemocjonująsię Norwegowie i co mnie w tymmieście(i kraju)śmieszy, irytuje lub fascynuje. Książkę fotograficznie zilustrowałmójmąż, Jean-Nicolas, który cierpliwie i wytrwale przez ponad rok towarzyszył mi wgłębokiejeksploracji miasta. Liczę na to, żenasze przechodzone, przebiegane iprzejeżdżonena rowerze Oslopokażeczytelnikowi swoje nieco inne oblicze, ciekawsze od tego zprzewodnikówturystycznych. My mamywrażenie, żeznamy je teraz w najdrobniejszychszczegółach.
(MartaHopfer-Gilles)
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest data debiutu książki Oslo?

Książka Oslo będzie debiutować 26 października 2022 (premiera w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę dostawać na bieżąco najświeższe doniesienia dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać bieżące informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Jak mogę zasugerować książkę znajomym?

Książkę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba wydać na książkę?

W celu zobaczenia ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Gdzie mogę znaleźć książkę Oslo?

Oslo można zakupić tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

Na jakiej stronie sprawdzę najświeższe materiały odnośnie książki?

Świeże wiadomości można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy można zaproponować ocenę dla tej książki?

W tym celu trzeba założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wskazać konkretną wartość w skali od 1 do 5 i zatwierdzić ją kliknięciem.

Jak obliczono ocenę książki?

Premiera książki Oslo nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest twórcą tej książki?

Marta Hopfer-Gilles to autor tej książki. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Które wydawnictwo chce wydać tę książkę?

Wydawnictwo Wielka Litera pracuje nad wydaniem książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na tej stronie przedstawione są omyłkowe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marta Hopfer-Gilles - Oslo? Kiedy wychodzi Marta Hopfer-Gilles - Oslo?
Data wydania książki zaplanowana została na 26.10.2022. Nowa książka Marta Hopfer-Gilles z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Marta Hopfer-Gilles - Oslo data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 października 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie