czwartek, 9 grudnia

Oznaczenie treści
 

Marta Hennig-Kruk - Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Marta Hennig-Kruk - Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa

Data premiery

środa
27.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
842   1378

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Stało się. Chcesz być fit. Próbujesz i... zaczynasz od poniedziałku. Potem od kolejnego. I następnego miesiąca. Może lepiej poczekać na nowy rok? Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz, czy jesteś osobą zaawansowaną – ta książka pomoże ci wreszcie być fit na zawsze, a nie na tydzień przed wakacjami. Bądź najsprawniejszą wersją siebie, osiągnij życiową formę i przestań ciągle sobie obiecywać, że jutro będzie lepiej – bo możesz już od teraz żyć zdrowo codziennie.
"Fit na zawsze" to pozycja dla każdego, kto chce się wyrwać z pętli zaczynania wciąż od nowa. Zainspiruje cię do skupienia się na zdrowiu, sprawności i pozwoli zrozumieć, dlaczego większość z nas ciągle błędnie pojmuje bycie w formie.
MARTA HENNIG-KRUK – trenerka personalna, instruktorka fitnessu i trenerka przygotowania motorycznego. Autorka codzienniefit. pl – jednego z najpopularniejszych blogów fitness w Polsce – oraz kanału na YouTube Codziennie Fit, z którym regularnie ćwiczy już ponad 200 tysięcy ludzi.
"Marta w swoim kolejnym świetnym poradniku udowadnia, że zdrowy styl życia to nie projekt «od... do... » ani wyzwanie wymagające życiowej rewolucji. Uświadamia czytelnikowi, że bycie fit jest procesem. Opierając się na licznych własnych doświadczeniach, pomaga zweryfikować wiele fałszywych przekonań na temat aktywności fizycznej i diety. Pokazuje, że bycie w formie nie jest aż takie trudne i zmiany zaczynają się w naszej głowie, a nie ciele. Książka lekka i przyjemna, okraszona pięknymi zdjęciami".
(Agata Głyda – psycholożka, terapeutka, specjalistka psychodietetyki, autorka książki "Równowaga. Jak ogarnąć dietę i odzyskać spokój")
"Marta, dziewczyna petarda, kobieta sprężyna, wulkan energii! Z dużą dozą rozsądku prowadzi swoją fitmisję, namawiając nas do zdrowego ruchu i racjonalnej diety. A to wszystko z wdziękiem i sugestią, że wcale nie musimy być najszczuplejszą wersją siebie, aby dobrze czuć się w swoim ciele!".
(Katarzyna Bosacka – dziennikarka, autorka programów "Wiem, co jem" i "Wiem, co kupuję")
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marta Hennig-Kruk - Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa? Kiedy wychodzi Marta Hennig-Kruk - Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.10.2021. Nowa książka Marta Hennig-Kruk z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Marta Hennig-Kruk - Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie