
Marta Fox - Kto się kochał w Marcie Fox(2025) | Biografie |


Książka-rozmowa między pisarzami, poetami, przyjaciółmi - Martą Fox i Jerzym Fryckowskim. Na poważnie i zabawnie.
O literaturze, historiach miłosnych, śmierci, rodzinie, ale też programach telewizyjnych czy... plackach ziemniaczanych. Lektura na lato i lata!
Miałaś szczęście do mężczyzn!
Ja miałam szczęście do mężczyzn? Jurku, na bogów wszelakich, to oni mieli szczęście do mnie! Nareszcie zaczynam to w sobie doceniać!
*
Co zapisane, to przyklepane. I łatwiej zobaczyć życie, jakim jest.
*
Literatura pisana przez kobiety ma zawsze płeć i deprecjonuje się ją przymiotnikiem „kobieca”. Kobiety powinny pisać jak kobiety, skoro inaczej postrzegają świat.
*
Przeraża mnie myśl, że zostawię bałagan, że nagle umrę i trzeba będzie po mnie posprzątać.
Marta Fox
Poetka. Pisarka długodystansowa. 50 książek. Matka Polka: 2 córki, 3 wnuków. Siostra 3 sióstr. Żona, 3 małżeństwa 2 mężów. Baronowa. Ślązaczka z wyboru.
Jerzy Fryckowski
Wiejski nauczyciel. Poeta.
Autor 24 książek. Mimo emerytury nadal pyta.

Książka Kto się kochał w Marcie Fox będzie udostępniona 22 maja 2025 (premiera w Polsce).
Aby być powiadamianym na bieżąco o zmianach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
Premierę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby zobaczyć ile należy wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książka jest do znalezienia tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
W celu poczytania najświeższych newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby to zrobić trzeba wybrać konkretną ocenę, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera książki Kto się kochał w Marcie Fox nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Marta Fox to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.
Wydawnictwo Śląsk jest odpowiedzialne za wydanie książki. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.
W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.
22 maja 2025, czwartek
Komentarze