piątek, 5 marca

Oznaczenie treści
 

Marja Kihlstrom - Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko

(2021)

Marja Kihlstrom - Iso O - Matkaopas Huipulle

Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Marja Kihlstrom - Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko / Marja Kihlstrom - Iso O - Matkaopas Huipulle

Data premiery

środa
20.01.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
149   230

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Każda kobieta zasługuje na orgazm. To, czy się o niego troszczy, jest punktem wyjścia do wszystkiego. Orgazmy wnoszą w życie mnóstwo radości i energii, mają pozytywny wpływ na zdrowie i zwiększają poczucie przynależności w związku. Nikt nie powinien z nich rezygnować. Orgazm kobiety nie jest czymś zbędnym ani w żaden sposób mniej wartościowym niż przyjemność jej partnera. Każda kobieta zasługuje na orgazm. Od tej myśli wychodzimy i będziemy w tej książce wielokrotnie do niej wracać.
Z poradnika dowiesz się m. in. :
czym jest kobiecy orgazm i jak się go nie bać,
jak szczerze rozmawiać o seksie,
dlaczego nie warto omijać gry wstępnej,
jak odkryć swój potencjał seksualny,
jak współpracować z partnerem, by osiągnąć harmonię,
jak w grze miłosnej przełamać stare nawyki i nauczyć się nowych sztuczek,
czy zabawki erotyczne uatrakcyjniają życie seksualne.
"Daj sobie prawo do przyjemności" to praktyczny poradnik dla kobiet, pokazujący, jak uporać się z przeszkodami stojącymi na drodze do przyjemności. Autorka porusza różne aspekty seksu i seksualności, oddając również głos kobietom, które dzielą się swoimi doświadczeniami i wyzwaniami przed którymi stoją. Jej książka jest profesjonalna, nowoczesna i napisana w empatycznym i szczerym stylu, z którego słyną Skandynawowie.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko będzie debiutować?

Książka Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko dostępna będzie 20 stycznia 2021 (premiera w Polsce). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

W jaki sposób można śledzić aktualne wiadomości o premierze?

Aby dostawać wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Jak mogę polecić książkę innym osobom?

Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

Za ile kupię książkę?

Aby dowiedzieć się jaka jest cena książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko. Gdzie mogę kupić ten produkt?

Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko można dostać tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

W którym miejscu mogę poczytać najnowsze doniesienia dotyczące książki?

W celu poczytania najświeższych wiadomości należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Chcę zaproponować notę. W jaki sposób mogę tego dokonać?

Żeby ocenić książkę należy wskazać konkretną wartość od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jakim sposobem skalkulowana została ocena?

Premiera książki Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat stworzył tę książkę?

Autorem książki jest Marja Kihlstrom. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Które wydawnictwo planuje wydanie tej książki?

Książka została wydana przez Zwierciadło. Kliknięcie w nazwę wydawnictwa wyświetli listę innych książek przez nie wydanych. Z funkcji tej można skorzystać w polu "Informacje".

Zauważyłem na waszej stronie pomylone informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić korektę należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marja Kihlstrom - Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko? Kiedy wychodzi Marja Kihlstrom - Iso O - Matkaopas Huipulle?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.01.2021. Nowa książka Marja Kihlstrom z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Marja Kihlstrom - Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 stycznia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie