
Mariusz Kołecki - Gorzka sake(2015) | Powieść |


W pogrążonej w kryzysie i wstrząsanej zamachami terrorystycznymi Japonii rozgrywa się bezlitosna i krwawa wojna o przejęcie władzy nad największymi klanami yakuzy. Na czele jednego z nich stoi twarda, niezwykle inteligentna i bezwzględna Suzu Campbell, prezes, a zarazem główna akcjonariuszka korporacji MTM, giganta inżynierii genetycznej. Z pomocą PeeDoga, hakera szukającego zemsty na zabójcach swojego przyjaciela, pani Campbell planuje zniszczenie potężnego klanu Yamanochi. Jednocześnie pracuje nad tajemniczym projektem biotechnologicznym, którego sukces zależy od współpracy z krwawym dyktatorem Korei Północnej.
~Jarmułek 2016-01-07 23:46 | Rzadko kiedy kryminał przypada mi do gustu, tutaj było jednak inaczej - rewelacyjnie napisany. Autora wcześniej nie znałem tak więc nie wiem jak wyglądają jego wcześniejsze powieści. O tej książce dowiedziałem się z recenzji na takim jednym blogu o książkach( czytamwszedzie.pl ), często tam zaglądam bo wrzucają dużo nowości książkowych. Książka rewelacyjna, polecam. |

Książka Gorzka sake ma ukazać się 18 listopada 2015 (data wydania w Polsce).
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
O książce można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę książki można poznać tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książka jest do znalezienia tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.
W celu poczytania najświeższych materiałów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby ocenić książkę należy zaznaczyć odpowiednią wartość od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Gorzka sake nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Autorem jest Mariusz Kołecki. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.
Książka została wydana przez W.A.B.. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.
Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
18 listopada 2015, środa
Komentarze (1)