czwartek, 23 września

Oznaczenie treści
 

Mariusz Duka - PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach

(2021)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Mariusz Duka - PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach

Data premiery

wtorek
19.10.2021
25 dni, 13 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
1631   3623

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Web development w 43 prostych lekcjach
Poznaj język PHP 8 w praktyce
Naucz się korzystać z baz SQL
Opracuj aplikację webową
PHP, niezwykle popularny język programowania umożliwiający tworzenie stron i aplikacji webowych, wraz z bazą danych SQL stanowi fundament zdecydowanej większości działających obecnie serwisów internetowych, w tym tych największych i najbardziej znanych. Wraz z wydaniem PHP 8 programiści otrzymali szereg nowych funkcji i możliwości, wśród których najważniejszy wydaje się mechanizm JIT, zapewniający większą wydajność dzięki uruchamianiu kodu skompilowanego do postaci maszynowej zamiast standardowego wykonywania go przez interpreter.
Jeśli interesuje Cię tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych lub planujesz karierę web developera, lecz nie masz jeszcze wiedzy ani doświadczenia w tej dziedzinie, a chcesz szybko przejść do konkretów, sięgnij po tę książkę! Bezboleśnie wprowadzi Cię ona w arkana programowania w języku PHP, zapozna z jego konstrukcjami i możliwościami, przedstawi sposób obsługi baz SQLite i MySQL przy użyciu języka SQL, a także nauczy prawidłowo łączyć kod PHP i HTML. Dowiesz się również, jak wykorzystać framework Bootstrap i bibliotekę Smarty, aby zbudować swoją pierwszą stronę internetową. Zapnij pasy i w drogę!
Nowości wprowadzone w wersji PHP 8
Instalacja narzędzi i konfiguracja środowiska pracy
Podstawy PHP i konwencje stosowane w kodzie
Stałe, zmienne, łańcuchy znakowe
Instrukcje sterujące i sposoby ich używania
Przeszukiwanie i przetwarzanie tekstów
Operatory i funkcje matematyczne
Zastosowanie funkcji i pętli
Korzystanie z tablic i plików
Przechwytywanie i obsługa wyjątków
Programowanie zorientowane obiektowo
Zastosowanie baz danych SQL
Wykorzystanie kodu HTML
Architektura aplikacji i uruchamianie jej w sieci
Projektuj, programuj, uruchamiaj - z PHP i SQL!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma zadebiutować książka PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach?

Książka PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach zadebiutuje 19 października 2021 (data wydania w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę dostawać aktualne doniesienia o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać najświeższe komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę polecić książkę znajomym. Jak mogę to zrobić?

Premierę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile kosztuje książka?

W celu sprawdzenia ceny książki PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W jakim sklepie można kupić książkę?

Książkę PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach można zakupić tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę znaleźć najnowsze wiadomości dotyczące książki PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach?

W celu przeglądnięcia najnowszych newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy mogę przypisać ocenę dla tej książki?

Żeby to zrobić trzeba zaznaczyć odpowiednią ocenę, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Na jakiej podstawie zliczana jest ocena?

Premiera książki PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista napisał tę książkę?

Autorem książki jest Mariusz Duka. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Który wydawca zaangażowany jest w wydanie tej książki?

Wydawcą jest firma Helion. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Spostrzegłem na stronie omyłkowe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Mariusz Duka - PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach? Kiedy wychodzi Mariusz Duka - PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.10.2021. Nowa książka Mariusz Duka z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Mariusz Duka - PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 października 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie