
Marek Janowski - Wagner: Siegfried(2016) | Klasyka |


Sony Classical z przyjemnością przedstawia miłośnikom opery kontynuację serii Sony Classical Opera Home of the Great Singers, zawierającą rejestrację wybitnych realizacji przedstawień operowych dokonanych w II polowie XX wieku, a znajdujących się w katalogach RCA Victor/BMG, CBS/Sony oraz Eurodisc.
Pierwsze cyfrowe nagranie „ Pierścienia Nibelunga” pochodzi z 1983 roku i doskonale zniosło „próbę czasu”. Wspaniałe nagranie Staatskapelle Dresden pod dyrekcją Marka Janowskiego dostępne jest obecnie dla słuchaczy w osobnych wydaniach. Zdaniem recenzenta Gammophone z 1997 roku rola René Kollo w roli Siegfrieda jest jedną z najlepszych w jego karierze, pełną autentyczności z doskonałą dykcją i pewną intonacja. Peter Schreier nie traci niczego w swej interpretacji roli Mima, zaś Wędrowiec w wykonaniu Theo Adama to prawdziwy meisterstuck.

Płyta Wagner: Siegfried zostanie wydana 25 marca 2016 (data wydania w Polsce).
Aby śledzić bieżące wiadomości o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
Płytę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby dowiedzieć się ile trzeba wydać na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Wagner: Siegfried można zakupić tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
W celu sprawdzenia najnowszych materiałów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby to zrobić należy wybrać właściwą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
Premiera płyty Wagner: Siegfried nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą płyty jest Marek Janowski. Aby zobaczyć listę płyt stworzonych przez tego artystę kliknij w jego nazwę w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.
25 marca 2016, piątek
Komentarze