środa, 19 stycznia

Oznaczenie treści
 

Marek Dyjak - Na wzgórzu rozpaczy

(2021)
Blues/Jazz

Obserwuj premierę
Ocena:


Marek Dyjak - Na wzgórzu rozpaczy

Data premiery

wtorek
26.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Blues/Jazz
Ranking:
1231   3893

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

"Na wzgórzu rozpaczy" - taki tytuł nosi najnowszy singiel Marka Dyjaka, będący jednocześnie zapowiedzią nowej płyty artysty pod tym samym tytułem, która będzie ostatnią w jego karierze.
Słowa "Na wzgórzu rozpaczy" napisał Jan Kondrak, muzykę skomponował Marek Tarnowski. Markowi Dyjakowi towarzyszy zespół w składzie: Marek Tarnowski – programowanie, instrumenty klawiszowe, akordeon; Sławomir "Guadky" Gładyszewski – gitara; Paweł Niewiadomski – puzon; Jerzy Małek – trąbka. Sebastian Frankiewicz, perkusja i Michał Jaros, kontrabas.
Teledysk został wyreżyserowany przez Krzysztofa Garbaczewskiego.
"Cieszę się, że mogłem wesprzeć Marka Dyjaka w jego pracy artystycznej. Pandemia i ograniczenie możliwości koncertowania oznaczało dla niego i współpracujących
z nim muzyków bardzo trudny czas, zerowe dochody. Dlatego, z prawdziwą przyjemnością wsparliśmy, jako Tenczyńska Okovita projekt jego ostatniej płyty. Od razu uprzedzam komentarze – Marek Dyjak nie pije alkoholu. Ale nie oznacza to, że marka alkoholu nie może wesprzeć jego pracy artystycznej. " – powiedział Janusz Palikot.
"Janusz pomógł mi zamknąć projekt artystyczny, nad którym pracowałem od jakiegoś czasu. To będzie moja ostatni płyta w karierze i cieszę się, że była okazja do współpracy z ekipą Tenczyńskiej Okovity. Nadal będę koncertował o miłości, dopóki wystarczy mi tchu, bo przecież tylko o miłość całe życie mi chodzi. Będę brał udział w różnych projektach muzycznych i filmowych. Jako trzeźwy alkoholik wiem, że alkohol może być problemem, ale wszystko zależy od osoby używającej go w swoim życiu. Alkohol jest dla ludzi silnych i mądrych. Moja przygoda z alkoholem jest jednak definitywnie zakończona. "
Marek Dyjak
Premiera płyty ma miejsce 26 października - w dniu urodzin serdecznego przyjaciela Artysty - Janusza Palikota.

Lista utworów:
1. Na wzgórzu rozpaczy
2. Nocnoautobusowa
3. Mistrz i Małgorzata 2021
4. List do nieznanego poety
5. Czarodziejska Góra
6. Dwadzieścia do dziesiątej 2021
7. List a właściwie dwa
8. Szofer
9. Kołysanka dla Olgi 2021
10. Dublet
Powyższy opis pochodzi od Wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marek Dyjak - Na wzgórzu rozpaczy? Kiedy wychodzi Marek Dyjak - Na wzgórzu rozpaczy?
Data wydania płyty zaplanowana została na 26.10.2021. Nowa płyta Marek Dyjak z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Marek Dyjak - Na wzgórzu rozpaczy data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 października 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie