czwartek, 23 września

Oznaczenie treści
 

Marcin Pająk - Other Side

(2020)
Alt

Obserwuj premierę
Ocena:


Marcin Pająk - Other Side

Data premiery

piątek
31.01.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Alternatywa
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Płyta "Other Side" to drugi album solowego projektu Marcina Pająka, na którym znajduje się dziewięć klimatycznych prog-rockowych kompozycji. Album został nagrany w domowym studiu Marcina w 2018 roku a w 2019 został zmiksowany i zmasterowany w studiu Serakos w Warszawie. Na płycie zaśpiewali gościnnie El Gordo Murkin w utworach "The Call", "Signs", "From Within", "Foreseen" oraz "Everytime We Seek the Truth". Krzysztow Jaciow zaśpiewał w utworze "Other Side" a Violetta Gawara użyczyła swojego głosu do utworu "Between the Skies". Tomasz Faustus zagrał na perkusji do utworu "From Within". Okładkę do płyty namalował Artur Kmita.
Marcin Pająk urodził się 21. 10. 1982 roku w Kielcach. W wieku 17-tu lat rozpoczął muzyczną edukację w lokalnej szkółce Yamaha w Skarzysku-Kamiennej. Grał na gitarze w kilku projektach - m. in. w heavy metalowym zespole Stone Heads, po czym w roku 2004 wyjechał do Londynu, gdzie wraz z perkusistą Tomaszem Faustusem założył nowy projekt Out of Heaven. Następnie Marcin dołączył do grupy Schist, która w 2009 roku nagrała płytę zatytułowaną "Tribulation". W 2011 roku, kiedy Schist zawiesił swoja działalność, Marcin dołączył do reaktywowanego w Londynie i znanego wcześniej w Polsce zespołu Thetragon oraz rozpoczął swój solowy projekt o nazwie Marcin Pająk. Pierwsze inspiracje Marcina to polecony mu przez starszego, grającego na gitarze basowej brata, zespół Pink Floyd. Z czasem odkrył też nowe gatunki muzyczne, reprezentowane m. in. przez takie zespoły jak: Metallica, Iron Maiden, Slayer, Sepultura czy Pantera oraz wiele innych, jednak to muzyka Pink Floyd a następnie innych przedstawicieli rocka progresywnego (m. in. Stevena Wilsona, King Crimson, Opeth, Dream Theater, Riverside czy Porcupine Tree) pozostawiła największy ślad w muzyce Marcina.
Lista utworów:
1. Between The Skies
2. Other Side
3. Falling Down
4. The Call
5. Signs
6. From Within
7. Foreseen
8. Everytime We Seek The Truth
9. SenTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marcin Pająk - Other Side? Kiedy wychodzi Marcin Pająk - Other Side?
Data wydania płyty zaplanowana została na 31.01.2020. Nowa płyta Marcin Pająk z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Marcin Pająk - Other Side data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 31 stycznia 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie