środa, 1 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Marcin Matczak - Jak wychować rapera. Bezradnik

(2021)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Marcin Matczak - Jak wychować rapera. Bezradnik

Data premiery

środa
01.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Opowieść Taty Maty. O relacji ojca z synem, patodemokracji i potrzebie rebelii.
Wychowujemy nasze dzieci do posłuszeństwa, a zapominamy wychowywać je do buntu. Tymczasem porządny człowiek, a co za tym idzie – dobry obywatel, musi wykształcić w sobie zdolność do rebelii, jeśli okoliczności tego wymagają.
Dlatego też w książce tej opowiadam historię o chłopaku wychowywanym do posłuszeństwa, który potrafił się zbuntować. Chcę pokazać moralną doniosłość nieposłuszeństwa jako cechy obywatela – a więc każdego z nas, bo wszyscy żyjemy w społeczeństwie i żaden człowiek nie jest samoistną wyspą.
Ostatecznie książka o tym, jak wychować rapera, jest o tym, jak wychować obywatela. Ma mieć dzikie serce i empatię, wrażliwość i siłę. Ma być odważny i mówić prawdę, nawet jeśli głos mu drży.
To także książka o relacji ojca z synem, który się usamodzielnia i idzie własną drogą. Na tej drodze otrzymuje pełne wsparcie, choć jego wybory są inne niż wybory ojca. Ale czy na pewno inne? Może jednak niedaleko pada raper od profesora prawa?
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Jak wychować rapera. Bezradnik będzie debiutować?

Książka ma być dostępna 1 września 2021 (data wydania w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać bieżące doniesienia o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać najnowsze informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę polecić książkę innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Książkę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy zarezerwować na książkę?

W celu dowiedzenia się ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Jak wychować rapera. Bezradnik. W którym miejscu można nabyć ten produkt?

Książkę można zamówić tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę poczytać najnowsze newsy odnośnie książki?

W celu przeczytania najświeższych raportów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Chcę wystawić notę. W jaki sposób mogę tego dokonać?

Żeby ocenić książkę trzeba zaznaczyć właściwą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób zliczana jest ocena?

Premiera książki Jak wychować rapera. Bezradnik nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor stworzył tę książkę?

Marcin Matczak to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.

Który wydawca planuje wydać tę książkę?

Wydawnictwo Społeczny Instytut Wydawniczy Znak zaangażowane jest w wydanie książki. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Odnalazłem na stronie nieścisłe dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marcin Matczak - Jak wychować rapera. Bezradnik? Kiedy wychodzi Marcin Matczak - Jak wychować rapera. Bezradnik?
Data wydania książki zaplanowana została na 01.09.2021. Nowa książka Marcin Matczak z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Marcin Matczak - Jak wychować rapera. Bezradnik data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 1 września 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie