wtorek, 9 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Marcin Jakimowicz, Tomasz Nowak - W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Marcin Jakimowicz, Tomasz Nowak - W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary

Data premiery

środa
03.03.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Przejdź kryzys z nadzieją
Czy rozczarowani postawą wielu ludzi Kościoła nadal jesteśmy w stanie funkcjonować w nim jak dotychczas? Jak w dzisiejszych czasach wytrwać w wierze i nie stracić nadziei? Co robić, gdy ze wspólnoty odchodzą cenieni duchowi przewodnicy? Jak pokochać to, co się ma, i zaufać, że nasze przewidywania, nasze widzenie świata, nasza logika są nieporównywalne z mocą i trwałością Słowa Bożego?
"W ciemno za światłem" to zapis odważnej rozmowy Marcina Jakimowicza z ojcem Tomaszem Nowakiem OP. Bez lukru, prywatnie i szczerze o polskim Kościele i próbie przezwyciężania każdego kryzysu wspólnie z Bogiem. To książka dla tych, którzy szukali nieskalanego Kościoła, a zderzyli się z murem grzechu, małości i egoizmu. Rozmówcy pokazują, jak zamienić rozgoryczenie i bolesny zawód w błogosławieństwo. Opowiadają o leku na lęk, o ogromnej mocy przebaczenia i o tym, że słowa "Gdzie wzmaga się grzech, tam jeszcze obficiej rozlewa się łaska" (por. Rz 5, 20) nie są żadną pobożną metaforą.
W "dzisiaj" zawiera się istota chrześcijaństwa. U Boga, który jest ponad czasem, jest wieczne "teraz". Teraz jest chwila naszego zbawienia. Staram się nie martwić o to, co nadchodzi...
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma zadebiutować W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary?

Książka W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary wydana zostanie 3 marca 2021 (premiera w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić bieżące wiadomości o premierze książki?

Aby otrzymywać wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Czy dostępna jest możliwość zarekomendowania książki innym osobom?

Premierę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaka jest cena książki W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary?

Cena książki jest do sprawdzenia tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W jakim miejscu zakupię książkę W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary?

Książkę W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary można znaleźć tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

Na jakiej stronie znajdę najświeższe newsy odnośnie książki?

W celu sprawdzenia najnowszych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy można zaproponować ocenę dla tego produktu?

Żeby tego dokonać trzeba przyporządkować ocenę, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Na jakiej podstawie zliczono ocenę książki?

Premiera książki W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista odpowiedzialny jest za tę książkę?

Marcin Jakimowicz, Tomasz Nowak jest twórcą książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.

Kto chce wydać tę książkę?

Wydawnictwo WAM jest odpowiedzialne za wydanie książki. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na waszej stronie podane są niewłaściwe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marcin Jakimowicz, Tomasz Nowak - W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary? Kiedy wychodzi Marcin Jakimowicz, Tomasz Nowak - W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary?
Data wydania książki zaplanowana została na 03.03.2021. Nowa książka Marcin Jakimowicz, Tomasz Nowak z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Marcin Jakimowicz, Tomasz Nowak - W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 3 marca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie