Oznaczenie treści
 

Małgorzata Mroczkowska - Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki

(2018)
Powieść

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Małgorzata Mroczkowska - Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki

Data premiery

środa
18.07.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Dziennik przetrwania" to miód na zbolałe serca matek, które co dzień stają do nierównej walki z rzeczywistością. To także przezabawna opowieść o tym, jak w tych warunkach wyjść obronną ręką i przetrwać z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy.
Sylwia jest matką dwójki dzieci, żoną i kobietą. Dokładnie w tej kolejności. W oczach rodziny uchodzi za wszechwiedzącego Boga, lekarza rodzinnego, taksówkarza i kucharza. A to wszystko na pełny etat, pięć gwiazdek i w wersji all inclusive. Prawda jest taka, że Sylwia to chodząca, tykająca bomba z lontem na wierzchu. Jej cierpliwość jest wprost proporcjonalna do ilości obowiązków domowych, odpowiedzi na pytania sprytnie wysysa prosto z palca, a leczy po konsultacji z Internetem. Ma w sobie coś ze śpiewaczki operowej – tylko najwyższe tony głosu są słyszane przez jej rodzinę. Czasami zdarza jej się zapomnieć o tych najdrobniejszych zadaniach rodzicielskich, takich jak odebranie dziecka z przedszkola. Jednego Sylwia nigdy nie zapomni – tego, że nienawidzi gotować. Czasami zamiast domowej pizzy, która w jej wersji nadaje się tylko jako deska do krojenia, lepiej zamówić albo przygotować sklepową mrożoną. I warto pamiętać, że czasem najlepszy lek na ból głowy to nowa torebka albo buty. Albo i to, i to.
Oderwij się od swojej codzienności i zasmakuj zaskakującego życia najbardziej zwariowanej matki na świecie!



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma pojawić się Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki?

Książka ma być dostępna 18 lipca 2018 (data premiery w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić aktualne wieści o premierze książki?

Aby dostawać najświeższe wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Czy istnieje możliwość powiadomienia innych osób o książce?

O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy kosztuje książka?

Żeby dowiedzieć się ile kosztuje książka kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Gdzie mogę kupić książkę Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki?

Książka Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki jest do zakupu tutaj. Sklepy sprzedające ten produkt znajdują się po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę znaleźć nowe materiały odnośnie książki?

Aby przeczytać świeże informacje należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Czy można zaproponować notę dla tego tytułu?

Żeby tego dokonać trzeba nadać odpowiednią ocenę, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jakim sposobem podliczono ocenę książki?

Premiera książki Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za tę książkę?

Małgorzata Mroczkowska jest autorem książki Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Kto jest wydawcą?

Wydawcą jest Czwarta strona. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Znalazłem na waszej stronie niewłaściwe dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Małgorzata Mroczkowska - Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki? Kiedy wychodzi Małgorzata Mroczkowska - Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.07.2018. Nowa książka Małgorzata Mroczkowska z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Małgorzata Mroczkowska - Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 lipca 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie