wtorek, 24 maja

Oznaczenie treści
 

Magdalena Świerczek-Gryboś - Openminder. Koty. Tom 1

(2019)
Fantastyka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Magdalena Świerczek-Gryboś - Openminder. Koty. Tom 1

Data premiery

środa
27.03.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Fantastyka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Co jeszcze postawią ci przed oczami, żeby przesłonić prawdę? W tym zadziwiającym świecie przyszłości każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie!
2076 rok. Polska – zniszczona wwyniku wojny, anastępnie odbudowana – zostaje przyłączona do bloku zachodniego. Obywatele Zachodu nie wyznają żadnej religii, są stale podpięci do sieci iszczepieni przeciwko złu. Wschód uważają za miejsce przerażające, ajego mieszkańców za godnych współczucia ioczekujących wyzwolenia. Zadaniem Nikodema, który szkoli się na openmindera – wojownika umysłu – nie jest walka ze Wschodniakami, ale ich nawracanie. Chłopak zostaje pilotem mecha, bierze udział wszalonych wirtualnych starciach ieksploruje skażone obszary dawnego Krakowa.
Powieść łączy kilka gatunków, wtym postapokalipsę, cyberpunk ispołeczne science fiction. Bogactwo nawiązań iodniesień jest potęgą Openmindera, dzięki czemu fani Lema będą tak samo zadowoleni, jak miłośnicy anime czy Obcego.
"Jak wmoździerzu, autorka uciera ostatnie ćwierć wieku literackiej, filmowej ikonsolowej science fiction. "
Michał Cetnarowski
"Głęboko zakorzeniona wNeon Genesis Evangelion brutalna SF oniepokojąco prawdopodobnej wizji politycznej. "
Paweł Majka
"Fantastyka powinna bawić, ale i stawiać ważne pytania. Wiedział to bardzo dobrze Stanisław Lem, wie również jego wierna uczennica, Magdalena Świerczek-Gryboś. Akcja Openmindera ze strony na stronę mrocznieje i nabiera tempa, pozostawiając czytelnika w stanie pobudzonej ciekawości. "
Marta Kładź-Kocot, literaturoznawczyni, autorka powieści Noc kota, dzień sowy
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zostanie wydana książka Openminder. Koty. Tom 1?

Książka ma pojawić się 27 marca 2019 (data wydania w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę dostawać na bieżąco aktualne komunikaty dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Tytuł polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.

Ile trzeba wydać na książkę?

W celu poznania ceny książki Openminder. Koty. Tom 1 kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie mogę kupić książkę?

Openminder. Koty. Tom 1 można kupić tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę przeglądać najświeższe wiadomości odnośnie książki Openminder. Koty. Tom 1?

W celu zobaczenia najświeższych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Jak mogę przyporządkować ocenę dla tego produktu?

W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wyznaczyć odpowiednią wartość i oznaczyć ją kliknięciem.

Jakim sposobem podliczona została nota książki?

Premiera książki Openminder. Koty. Tom 1 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Magdalena Świerczek-Gryboś to autor tej książki. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Kto sprawuje pieczę nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo SQN czuwa nad wydaniem książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na tej stronie wypisane są pomylone informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Magdalena Świerczek-Gryboś - Openminder. Koty. Tom 1? Kiedy wychodzi Magdalena Świerczek-Gryboś - Openminder. Koty. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.03.2019. Nowa książka Magdalena Świerczek-Gryboś z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Magdalena Świerczek-Gryboś - Openminder. Koty. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 marca 2019, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie