poniedziałek, 23 maja

Oznaczenie treści
 

Magdalena Skopek - Dobra krew. W krainie reniferów, bogów i ludzi

(2012)
Podróże

Obserwuj premierę
Ocena:


Magdalena Skopek - Dobra krew. W krainie reniferów, bogów i ludzi

Data premiery

środa
19.09.2012
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Audiobook, Podróże
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

„Dobra krew. W krainie reniferów, bogów i ludzi” to osobista relacja z wyprawy „na koniec ziemi”. W podróż na Jamał wybrała się Magdalena Skopek, doktor fizyki, pasjonatka fotografii. Dotarła tam do Nieńców – oddalonego od cywilizacji, koczowniczego ludu trudniącego się polowaniem i hodowlą reniferów. Jako przybyszka, która otrzymała nienieckie imię Mjagnie, przez dwa miesiące żyła i przemieszczała się z rodziną Akatteto. Powoziła zaprzęgiem reniferów, wyprawiała skóry, robiła nici ze ścięgien, jadła surowe mięso i ryby, spała w legowisku w czumie, gotowała, odwiedzała święte miejsca. Jej życie w północnosyberyjskiej tundrze okazało się surową i fascynującą przygodą, z której przywiozła debiutancką książkę i zdjęcia – obrazy zupełnie nieznanego świata i ludzi żyjących w zgodzie z rytmem przyrody.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Magdalena Skopek - Dobra krew. W krainie reniferów, bogów i ludzi? Kiedy wychodzi Magdalena Skopek - Dobra krew. W krainie reniferów, bogów i ludzi?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.09.2012. Nowa książka Magdalena Skopek z 2012 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2012 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Magdalena Skopek - Dobra krew. W krainie reniferów, bogów i ludzi data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 września 2012, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie