piątek, 27 stycznia

Oznaczenie treści
 

Magdalena Kędzierska-Zaporowska - Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem

(2023)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Magdalena Kędzierska-Zaporowska - Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem

Data premiery

poniedziałek
06.02.2023
9 dni, 6 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
877   2071

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Pierwsza spowiedź to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wiary każdego dziecka. To piękne spotkanie z Jezusem i Jego miłością bywa jednak trudne i wzbudza wiele obaw. Z pomocą dzieciom przychodzi ich rówieśnik bł. Carlo Acutis, który spowiadał się nawet raz w tygodniu. W tej praktyce upatrywał źródeł swojej siły, dzięki której był w stanie coraz lepiej kochać Boga i ludzi. Inspirując się pięknym życiem tego wyjątkowego nastolatka, przeprowadźmy z dziećmi rachunek sumienia, który uwzględni ich wrażliwość, rozwój emocjonalny i intelektualny. Odnieśmy się do znanych im sytuacji z życia codziennego i porównując je z wyborami i postawą bł. Carla, pomóżmy najmłodszym zmierzyć się z refleksją nad ich słabymi i mocnymi stronami. Niech rachunek sumienia stanie się okazją do twórczej i uświęcającej pracy nad sobą!

W książce dzieci znajdą nie tylko wskazówki, jak przeprowadzić rachunek sumienia, lecz także najważniejsze informacje na temat sakramentu pokuty i pojednania, w tym warunków dobrej spowiedzi. Na końcu zamieszczone zostały odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, jakie dzieci zadają dorosłym przed pierwszym spotkaniem z Jezusem w konfesjonale, m. in. o to, co jest grzechem ciężkim, co się stanie, gdy zapomną wyznać jakiś grzech, lub czy ksiądz może odmówić im rozgrzeszenia.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem zadebiutuje?

Książka będzie dostępna 6 lutego 2023 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę dostawać na bieżąco nowe komunikaty dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać bieżące wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość zarekomendowania książki innym osobom?

Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje dostępne są na pasku w górnej części strony.

Za ile można nabyć książkę?

W celu zobaczenia ile trzeba odłożyć na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W jakim miejscu można znaleźć książkę?

Książkę Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem można kupić tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

Na jakiej stronie przeczytam najświeższe newsy odnośnie książki?

W celu obejrzenia nowych newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy można wystawić notę dla tego produktu?

Żeby ocenić książkę trzeba wyznaczyć wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

W jaki sposób zliczona została ocena?

Premiera książki Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat tworzy tę książkę?

Magdalena Kędzierska-Zaporowska to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo dba o wydanie tej książki?

Książka zostanie wydana przez ESPe. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Na tej stronie wypisane są niepoprawne dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Magdalena Kędzierska-Zaporowska - Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem? Kiedy wychodzi Magdalena Kędzierska-Zaporowska - Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.02.2023. Nowa książka Magdalena Kędzierska-Zaporowska z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Magdalena Kędzierska-Zaporowska - Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 lutego 2023, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie