niedziela, 25 października

Oznaczenie treści
 

Magda Kleczyńska - Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi

(2020)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Magda Kleczyńska - Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi

Data premiery

piątek
30.10.2020
4 dni, 7 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
488   723

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Małżeństwo to fenomen podobny do dzieła sztuki. Dlatego trzeba zrozumieć jego sens, właściwie zaplanować, a potem dbać, by nie rozpadło się na drobne kawałki.
Jeśli pragniesz bliskości i małżeństwa – to książka, napisana z myślą o tobie.
Jeśli jesteś w narzeczeństwie i planujesz związek na całe życie – tutaj znajdziesz konkretne porady, w jaki sposób dobrze przygotować się do największej przygody twojego życia.
Jeśli masz już obrączkę na dłoni, ale zastanawiasz się, jak najlepiej przeżyć kolejne lata – nie znajdziesz lepszego poradnika.
I pamiętaj: jeśli ty nie podejmiesz właściwej decyzji, ktoś inny podejmie ją za ciebie! Dlatego nie wahaj się dłużej – sięgnij po tę książkę i zostań artystą, który stworzy najważniejszy projekt swojego życia: szczęśliwy i trwały związek.
"Książka zawiera mnóstwo konkretnych pomysłów i praktycznych podpowiedzi dzięki czemu może być bardzo pożyteczna dla ludzi pragnących uczciwie budować więzi: przyjaźni, narzeczeństwa i wreszcie małżeństwa. Jestem przekonany, że nawet doświadczone wieloletnie małżeństwa mogą tu znaleźć podpowiedzi mogące odświeżyć ich więź i nadać nowego kolorytu ich miłości. "
Jacek Pulikowski
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Magda Kleczyńska - Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi? Kiedy wychodzi Magda Kleczyńska - Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi?
Data wydania książki zaplanowana została na 30.10.2020. Nowa książka Magda Kleczyńska z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Magda Kleczyńska - Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 30 października 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie