czwartek, 30 czerwca

Oznaczenie treści
 

Maciej Wesołowski - Cafe Macondo

(2019)
Faktu

Obserwuj premierę
Ocena:


Maciej Wesołowski - Cafe Macondo

Data premiery

środa
10.04.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

CafeMacondoistniejenaprawdę. Nie jest to co prawda magiczna wieś na końcu świata - jak w powieściMarqueza, ale kawiarnia, w której - jak w całym tym kraju - można się spodziewać wszystkiego. Dają tu na przykładsałatkę, na którą składają się sałata, ser, pomidory i truskawki ze śmietaną!
Do Cafe Macondo trafiapodróżując po KolumbiiMaciej Wesołowski. Reporterpróbuje zrozumieć, dlaczego Kolumbijczycy nie lubią filmu Narcos i ale wieluuważa PabloEscobara za bohatera narodowego. Jak to możliwe, że w "Tańcu z gwiazdami" rywalizują tamze sobąbyła partyzantka i porwany przez partyzantów policjant. Opowiada o odbudowie kraju, przez który przetoczyła się najdłuższa wojna domowawspółczesnego świata. I o tym, jak próbują się ze sobądogadaćci, którzy przez długie lata byli po różnych stronach barykady.
Przedstawiaprzy tym czytelnikom galerię postaci tak niezwykłych, że równie dobrze mogłyby pochodzić z powieści Marqueza albo obrazów Bootero. Były terrorysta, który został burmistrzem. Najważniejszy karzeł w historii kolumbijskiej partyzantki. Stara Indianka, który umarłapięć razy. Stróż grobuEscobara.
Kolumbiajest daleko, ale bliżej nam do niej, niż mogłoby sięwydawać.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Maciej Wesołowski - Cafe Macondo? Kiedy wychodzi Maciej Wesołowski - Cafe Macondo?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.04.2019. Nowa książka Maciej Wesołowski z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Maciej Wesołowski - Cafe Macondo data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 kwietnia 2019, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie