niedziela, 21 października

Oznaczenie treści
 

Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Ewa Winnicka - Obywatel Stuhr

(2014)
Biografie

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Ewa Winnicka - Obywatel Stuhr

Data premiery

środa
22.10.2014
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Kim jest obywatel Stuhr?Jerzy i Maciej, ojciec i syn. Znani i popularni, ciągle w świetle reflektorów. Obaj zaczynali kariery od występów kabaretowych. Obaj słyną zarówno z ról w popularnych komediach, jak i z wybitnych kreacji teatralnych. Ich osiągnięciami artystycznymi interesują się poważni krytycy. Ale ich życiu osobistemu nie dają spokoju brukowce. Choć wyrastali z tej samej tradycji, reprezentują zupełnie różne pokolenia. Jerzy rozpoczynał karierę w PRL-u, Maciej – już w wolnej Polsce. Z jakimi problemami przyszło im się zmagać? Jak ukształtowały ich wyzwania rzucane przez rzeczywistość? Kim są? Kim się czują? Co jest dla nich ważne? Co lubią, czego się obawiają, a co ich irytuje? Czy trzeba lubić swój kraj, żeby być dobrym obywatelem?Jerzy i Maciej Stuhrowie w rozmowach z Ewą Winnicką opowiadają o rodzinie, karierze i Polsce. Nie czytali wzajemnie swoich wypowiedzi przed publikacją. Teraz będą mieli okazję się przekonać, co ich łączy, a co dzieli. Książka zawiera scenariusz filmu "Obywatel" wzbogacony przez Jerzego Stuhra o anegdoty z planu.Komentarze (1)

Zdjęcie
~Majka
2014-11-08 13:29

Ojciec Jerzego Stuhra był prokuratorem, dziadek adwokatem, on i syn Maciej wybrali aktorstwo, choć pierwszy skończył też polonistykę, a Stuhr junior – psychologię , bo zgodnie z tradycją rodzinną – Stuhrowie studiują na Uniwersytecie Jagiellońskim. „Obywatel Stuhr” to super wywiad rzeka.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Ewa Winnicka - Obywatel Stuhr? Kiedy wychodzi Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Ewa Winnicka - Obywatel Stuhr?
Data wydania książki zaplanowana została na 22.10.2014. Nowa książka Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Ewa Winnicka z 2014 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2014 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Ewa Winnicka - Obywatel Stuhr data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 22 października 2014, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie