niedziela, 28 listopada

Oznaczenie treści
 

Maciej Sadowski - I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen

(2021)
Blues/Jazz

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Maciej Sadowski - I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen

Data premiery

piątek
29.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Blues/Jazz
Ranking:
1036   3967

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Debiut producencki polskiego kontrabasisty, kompozytora i producenta, Macieja Sadowskiego, od wielu lat angażującego się i inicjującego rozmaite muzyczne projekty. W nagraniu albumu artystę wspiera swoimi partiami aż trzynastu muzyków.
Maciej Sadowski: "Album jest dźwiękowym zapisem przeżyć i emocji wzbudzonych wyjątkowym, trudnym i zmieniającym życie muzyka okresem pandemii.
Przewrotny tytuł odnosi się bezpośrednio do mojego procesu twórczego. Nie jestem teoretykiem sztuki, muzycznym filozofem, który pewne spójne teorie przenosi na klawiaturę czy partytury. Moje przeżycia w sposób naturalny zmieniają się w mojej głowie w muzykę. Dopiero po czasie, w wyniku skojarzeń, analiz czy zewnętrznych podpowiedzi znajduję w niej echa osobistych zdarzeń i uczuć.
Chciałbym na podobne poszukiwania pozwolić mojemu odbiorcy – nie sugerować dróg interpretacji czy tematycznych wątków. Uważam, że w ten sposób artystyczny przekaz staje się bardziej uniwersalny. Pomimo kulturowych różnić, geograficznych oddaleń, różnych doświadczeń – ludzie dzielą ze sobą pierwotne emocje. I właśnie ich należy w zaprezentowanym materiale szukać.
Ta uniwersalność przekazu w połączeniu z uniwersalnym chaosem, który w ciągu ostatnich dwóch lat przeżywamy, nadała ostateczny kształt tej płycie. Właśnie dzięki pandemii zrodził się pomysł na album, w pracach nad którym nie trzeba ograniczać się myśleniem o koncertowych wykonaniach: bogaty w barwy dzięki przyjaciołom z całego świata, muzycznie wielopoziomowy i złożony. Prawie niemożliwy do zagrania na żywo. W centrum kompozycji, aranżacji i nagrań wreszcie mogłem postawić tylko i wyłącznie na wypływające z mojej wyobraźni brzmienie.
Typowy dla czasów pandemii był również proces nagrywania. Odbywał się on stopniowo, z zachowaniem sanitarnego reżimu i pominięciem wielkich studiów nagrań. Głównym miejscem nagrań stała się moja, tworzona właśnie w tym czasie pracownia oraz domowe studia moich zagranicznych przyjaciół. "
Lista utworów:
Paraglider Ticket (4:01)
Ladybug Drones (3:27)
March 2020 (5:55)
You Will Never Walk Alone (3:49)
Online Daycare (3:17)
Don't Forget to Feed Your Demons (4:00)
Believe in Nothing (4:58)
I Have Never Baked a Bread (4:18)
Muzycy:
Maciej Sadowski: double bass, cello, synth, Producer, Arranger, Composer (all tracks)
Barbara Maja Maseli: 1st violin (tracks 1, 4, 5, 7, 8)
Alisa Kopac: 2nd violin (tracks 1, 4, 5, 7, 8)
Joanna Kravchenko: viola (tracks 1, 4, 5, 7, 8)
Małgorzata Znarowska: cello (tracks 1, 4, 5, 7, 8)
Antoni Wojnar: piano (tracks 1, 4, 7, 8)
Katarzyna Golecka: vocal (tracks 1, 6, 8)
Maciej Świniarski: vocal (tracks 1, 6, 8)
Lario Nowhere: vocal, text author (track 7)
Krzysztof Pawłocki: electric cello (track 2)
Kevin Scott Davis: guitars, synths (track 4, 7, 8)
Dawid Lipka: trumpet (track 7)
Ben Moore: drums (tracks7)
Tomasz Koper: drums (tracks 1, 5, 6, 8)Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być dostępna płyta I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen?

Płyta I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen debiutować będzie 29 października 2021 (data premiery w Polsce). Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można obserwować doniesienia o premierze płyty?

Aby dostawać doniesienia o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość zarekomendowania płyty innym osobom?

Płytę zasugerować znajomym można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy zapłacić za płytę?

Cenę płyty można zobaczyć tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Gdzie jest do kupienia płyta I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen?

Płytę można zamówić tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę obejrzeć nowe doniesienia dotyczące płyty?

Najświeższe newsy można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak można wystawić notę dla tego tytułu?

Żeby ocenić płytę trzeba wybrać odpowiednią wartość od 1 do 5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób skalkulowano ocenę płyty?

Premiera płyty I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który zespół skomponował płytę I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen?

Maciej Sadowski jest twórcą płyty I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen. Żeby zobaczyć jakie pozostałe płyty zostały napisane przez tego artystę należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę autora.

Która firma jest odpowiedzialna za wydanie tej płyty?

Płyta zostanie wydana przez firmę Jazz Sound. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych płyt z muzyką od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę firmy.

Znalazłem na stronie niepoprawne dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Maciej Sadowski - I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen? Kiedy wychodzi Maciej Sadowski - I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen?
Data wydania płyty zaplanowana została na 29.10.2021. Nowa płyta Maciej Sadowski z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Maciej Sadowski - I Have Absolutely Nothing to Say, so Listen data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 października 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie