poniedziałek, 28 września

Oznaczenie treści
 

Łukasz Wróblewski - Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński

(2016)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Łukasz Wróblewski - Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński

Data premiery

poniedziałek
20.06.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Książka jest udanym, naturalnym połączeniem istniejącej teorii marketingu z wynikami i wnioskami z badań empirycznych przeprowadzonych przez autora. Na podkreślenie zasługuje różnorodność form badania własnego, obejmującego ustalenia ilościowe i jakościowe, w tym także posłużenie się techniką analizy przypadków. Ogromne znaczenie dla oceny wartości pracy ma jej przydatność dla zarządzania procesami kultury w regionie Euroregionu Śląsk Cieszyński w przyszłości, tak w ujęciu makro (dla władz euroregionu), jak i mikro (dla osób kierujących poszczególnymi instytucjami kultury).Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma mieć miejsce premiera książki Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński?

Książka Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński ukaże się 20 czerwca 2016 (premiera w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco najnowsze doniesienia dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić aktualne raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę powiadomić o książce inne osoby. Jak tego dokonać?

Premierę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy zapłacić za książkę?

Cenę książki Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński znajdziesz na Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński. Jaki sklep ma w swojej ofercie ten tytuł?

Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński jest do kupienia tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Na jakiej stronie mogę znaleźć najświeższe doniesienia dotyczące książki Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński?

Nowe informacje można sprawdzić w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak można przyporządkować ocenę dla tej książki?

Żeby tego dokonać trzeba wskazać należytą ocenę, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak wyliczona została ocena?

Premiera książki Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Łukasz Wróblewski jest twórcą książki. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".

Jakie wydawnictwo sprawuje pieczę nad wydaniem tej książki?

Książka ma zostać wydana przez CeDeWu. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Na stronie podane są nieprecyzyjne informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Łukasz Wróblewski - Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński? Kiedy wychodzi Łukasz Wróblewski - Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.06.2016. Nowa książka Łukasz Wróblewski z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Łukasz Wróblewski - Marketing strategiczny w sektorze kultury euroregionu Śląsk Cieszyński data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 czerwca 2016, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie