
Luis Antonio Gokim Tagle - Mówić o Jezusie. Słowo, komunia, misja(2019) | Inne |


Kardynał Tagle to wybitna postać współczesnego Kościoła. Arcybiskup Manili jest charyzmatycznym rekolekcjonistą, którego chętnie zapraszają wspólnoty i diecezje na całym świecie. Wielokrotnie gościł w Polsce, mn. in. na zaproszenie apba Grzegorza Rysia.
Książka jest zapisem katechez i konferencji, w których kard. Tagle mówi o przeżywaniu prawdziwej komunii z Bogiem –bliskiej i głębokiej więzi, która przynagla nas do opowiedzenia innym o Jezusie. To właśnie jest według niego jedyną niezbędną misją Kościoła: opowiadanie innym – słowem, czynami, życiem – o Chrystusie. "Jest nadzieja – pisze Autor – że kiedy ludzie zobaczą, jak z miłością nosimy krzyże innych, oni również rozpoznają oblicze niewinności i dostrzegą Syna Bożego w nas".
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka Mówić o Jezusie. Słowo, komunia, misja będzie debiutować 25 sierpnia 2019 (data premiery w Polsce).
Aby śledzić wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
O książce można napisać innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę książki zobaczysz tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książkę Mówić o Jezusie. Słowo, komunia, misja można znaleźć tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".
W celu przeglądnięcia nowych wiadomości należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wskazać konkretną wartość od 1 do 5 i zapieczętować ją kliknięciem.
Premiera książki Mówić o Jezusie. Słowo, komunia, misja nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Luis Antonio Gokim Tagle to autor tej książki. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Książka została wydana przez firmę M. Lista książek wydanych przez tę firmę znajduje się utaj.
Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
25 sierpnia 2019, niedziela
Komentarze