czwartek, 29 października

Oznaczenie treści
 

Lew

(2020)

Le Lion

DVD

Obserwuj premierę
Ocena:
(1.0)


Lew / Le Lion

Data premiery

środa
12.08.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Rodzaj:
DVD
Ranking:
959   3480

Tagi:
[dodaj]

Odnośniki:
[dodaj]

Największa gwiazda francuskiej komedii Dany Boon ("Jeszcze dalej niż północ", "Dusigrosz") oraz laureat Cezara, aktor i piosenkarz Philippe Katerine ("Niezatapialni") w sensacyjnej komedii szpiegowskiej twórców "Wybuchowego duetu" i "Żony do podziału".
Zamknięty w szpitalu psychiatrycznym Léo Milan (Dany Boon) bezskutecznie próbuje przekonać lekarzy, że jest tajnym agentem o pseudonimie Lew. Zajmujący się jego terapią doktor Romain (Philippe Katerine) podchodzi do tych rewelacji z dystansem. Cierpiący na mitomanię pacjenci, którym wydaje się, że są kimś innym, to w końcu jego codzienność... Kiedy jednak narzeczona psychiatry zostaje w dramatycznych okolicznościach uprowadzona, nie ma wyjścia. Musi zaufać swemu podopiecznemu i wraz z nim rusza tropem tajemniczych porywaczy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Lew? Kiedy wychodzi Le Lion?
Data wydania filmu na DVD zaplanowana została na 12.08.2020. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Lew data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 sierpnia 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie