piątek, 14 maja

Oznaczenie treści
 

Leonard Mlodinow - Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz

(2020)
Nauka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Leonard Mlodinow - Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz

Data premiery

czwartek
19.03.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Sądzisz, że świadomie kierujesz swoim życiem, podejmujesz racjonalne decyzje i z rozwagą kształtujesz swoje relacje z innymi? Jeśli tak, jesteś w błędzie. Dzięki zaawansowanym badaniom mózgu wiemy dziś z całą pewnością, że nasze wszystkie doświadczenia, sposób, w jaki poznajemy rzeczywistość, a także zachowania są w ogromnym stopniu zdeterminowane przez procesy przebiegające poza granicami naszej świadomości.
Słynny naukowiec, Leonard Mlodinow odkrywa przed czytelnikami zaskakujące i egzotyczne siły działające pod powierzchnią naszych umysłów oraz pokazuje, jak działają instynkty powstałe w nieświadomości, które zazwyczaj mamy za w pełni świadome i racjonalne przyczyny zachowań. Wyjaśnia, że jeśli chcemy naprawdę zrozumieć świat, a także pokonać przeszkody, które uniemożliwiają nam cieszenie się pełnią życia, musimy zrozumieć, jaki wpływ ma na nasze działania ten skryty przed naszymi oczyma, podprogowy świat.

"Leonard Mlodinow nigdy nie traci okazji, by uczynić naukę nie tylko przystępną, ale i rozrywkową. "
Stephen Hawking
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy debiutować będzie książka Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz?

Książka Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz zadebiutuje 19 marca 2020 (premiera w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować najświeższe wiadomości o premierze książki?

Należy skorzystać z opcji "Obserwuj premierę", która dostępna jest na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę zarekomendować książkę znajomym. Jak tego dokonać?

O książce można donieść innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile kosztuje książka?

Żeby dowiedzieć się ile kosztuje książka kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W jakim miejscu można kupić książkę Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz?

Książkę Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz można zamówić tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę obejrzeć najświeższe raporty dotyczące książki Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz?

Nowe informacje można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W którym miejscu mogę wystawić notę dla tej książki?

Żeby to zrobić należy wyznaczyć konkretną ocenę od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak wyliczona została nota książki?

Premiera książki Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista odpowiedzialny jest za tę książkę?

Leonard Mlodinow jest twórcą książki Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Który wydawca planuje wydanie tej książki?

Wydawcą jest Prószyński Media. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Na tej stronie wypisane są przeinaczone informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Leonard Mlodinow - Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz? Kiedy wychodzi Leonard Mlodinow - Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.03.2020. Nowa książka Leonard Mlodinow z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Leonard Mlodinow - Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 marca 2020, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie