niedziela, 20 czerwca

Oznaczenie treści
 

Łada Drozda - Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Łada Drozda - Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem

Data premiery

czwartek
03.06.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
809   1514

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Wszystko zaczyna się od... rozmowy.
Wyobraź sobie dwoje ludzi. Co sprawi, że z obcych staną się znajomymi? Co pozwoli im się przedstawić i czegoś nawzajem o sobie dowiedzieć? Rozmowa. Oczywiście, że wstępem do nowej znajomości jest rozmowa.
To ona pomaga rozwinąć relację, ale często też przyczynia się do jej zakończenia. Wypowiedziane w zdenerwowaniu albo bez przemyślenia ostre słowa mogą zranić i zniszczyć to, co latami wypracowywano za pomocą innych słów - życzliwych i dobrych. Szczególnie w pracy, w relacji szef - podwładny, trzeba na nie uważać. Warto nauczyć się rozmawiać w sposób, który informuje, ale nie rani. Krytykuje, lecz nie obraża. Przekazuje wiedzę, ale nie poucza. I motywuje - szczerze, skutecznie i bez pseudopsychologicznej nowomowy.
Szefie! A czy Ty wiesz, jak rozmawiać ze swoimi pracownikami?
Odważnie
Mądrze
Życzliwie
Odpowiedzialnie
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy zapowiedziano premierę książki Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem?

Książka Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem ma zadebiutować 3 czerwca 2021 (data wydania w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować komunikaty o premierze książki?

Aby śledzić aktualne informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość poinformowania innych osób o książce?

Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można nabyć książkę?

Cenę książki można zobaczyć tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem. Gdzie mogę dostać ten tytuł?

Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem jest do znalezienia tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.

Gdzie mogę znaleźć bieżące newsy dotyczące książki Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem?

W celu znalezienia świeżych wiadomości należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Jak mogę wystawić ocenę dla tego tytułu?

W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wyznaczyć odpowiednią wartość w skali 1-5 i zaakceptować ją kliknięciem.

Jaką metodą skalkulowana została nota książki?

Premiera książki Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista odpowiedzialny jest za tę książkę?

Łada Drozda to autor tej książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.

Który wydawca chce wydać tę książkę?

Wydawnictwo Onepress pracuje nad wydaniem książki. Kliknięcie w nazwę wydawnictwa wyświetli listę innych książek przez nie wydanych. Z funkcji tej można skorzystać w polu "Informacje".

Odnalazłem na stronie pomylone dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić korektę należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Łada Drozda - Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem? Kiedy wychodzi Łada Drozda - Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem?
Data wydania książki zaplanowana została na 03.06.2021. Nowa książka Łada Drozda z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Łada Drozda - Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 3 czerwca 2021, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie