sobota, 6 grudnia

Oznaczenie treści
 

Kwiat Jabłoni - Mogło być nic

(2021)
Alt

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Kwiat Jabłoni - Mogło być nic

Data premiery

piątek
05.02.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Alternatywa
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

"Mogło być nic" to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.
Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla "Dziś późno pójdę spać", który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju" – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.
Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie "Niemożliwe", wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.
Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open'er Festival, Spring Break Festival czy Pol'and'rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol'and'Rock Festival.
Lista utworów:
1. Buka
2. Mogło być nic
3. Drogi proste
4. Byle jak
5. Nie ma mnie
6. Kometa
7. Zaczniemy od zera
8. Maska
9. Bankiet
10. Wyjście z bankietu
11. Przezroczysty świat
Bonus track
12. Idzie zima
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy płyta Mogło być nic dostępna będzie?

Płyta zostanie wydana 5 lutego 2021 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować najświeższe komunikaty o premierze?

Aby otrzymywać najświeższe komunikaty o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Chcę powiadomić o płycie znajomych. W jaki sposób mogę to uczynić?

Premierę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile znajdę płytę?

Żeby sprawdzić jaka jest cena płyty Mogło być nic kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić płytę Mogło być nic. W którym sklepie jest dostępny do kupienia ten produkt?

Płyta jest do zakupu tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

W którym miejscu mogę sprawdzić najnowsze informacje dotyczące płyty?

W celu poczytania świeżych doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Jak można zaproponować ocenę dla tej płyty?

W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wybrać odpowiednią wartość w skali 1-5 i zaakceptować ją kliknięciem.

Jak przeliczona została ocena płyty?

Premiera płyty Mogło być nic nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który wykonawca nagrał płytę Mogło być nic?

Autorem jest Kwiat Jabłoni. W celu wyświetlenia listy płyt od tego artysty przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwę albo kliknij utaj.

Która wytwórnia pracuje nad wydaniem tej płyty?

Wydawcą płyty jest firma Agora S.A.. Żeby poznać inne płyty od tego wydawcy należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwę w polu "Informacje".

Na stronie podane są niedobre dane. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Kwiat Jabłoni - Mogło być nic? Kiedy wychodzi Kwiat Jabłoni - Mogło być nic?
Data wydania płyty zaplanowana została na 05.02.2021. Nowa płyta Kwiat Jabłoni z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Kwiat Jabłoni - Mogło być nic data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 5 lutego 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie