
Kwartludium, Dariusz Przybylski - Hammond Organ Project(2015) | Klasyka |


Pięć oryginalnych kompozycji na organy Hammonda i zespół Kwartludium w znakomitym nagraniu live z koncertu podczas Festiwalu Musica Polonica Nova.
Zespół Kwartludium powstał w 2002 roku. Współtworzą go Dagna Sadkowska (skrzypce), Michał Górczyński (klarnet), Paweł Nowicki (instrumenty perkusyjne) oraz Piotr Nowicki (fortepian). Zespół od początku swojej działalności skupia się na wykonywaniu muzyki najnowszej, stworzonej specjalnie na ten unikalny skład.
Kwartludium w swoim dorobku artystycznym posiada kilkadziesiąt prawykonań polskich i światowych. Zespół występował w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Danii, Finlandii, na Ukrainie i w Rosji. W 2007 roku zespół Kwartludium został laureatem Programu Stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska”. W 2009 roku muzycy wzięli udział w prestiżowym europejskim projekcie „Re:New Music” propagującym wyróżnionych kompozytorów europejskich. W 2012 roku zespół ponownie zaproszono do programu New Music: New Audiences, który zaplanowany jest na lata 2013–2014. Kwartludium posiada w swoim dorobku trzy płyty zrealizowane przez wydawnictwo fonograficzne DUX. Wydawnictwo na winylu z dołączonym bonusowym krążkiem CD zawierającym ten sam materiał.
Lista utworów:
1. Eunho Chang Pattern (2014) for violin, clarinet, piano, percussion and Hammond organ
2. Mateusz Ryczek 28 Days of the Moon (2014) for violin, clarinet, piano, percussion and Hammond organ Aleksander Kościów Steam Punk Gear (2014) for Hammond organ and percussion
3. I. Compressed covet egosphere-collider
4. II. Amarhygmatic reality grane-2-grane rotorendering device
5. III. Limbo-driven self-ignorant oneironavigator
6. IV. tool-8!
7. Mikołaj Laskowski The tiger left me unsatisfied (2014) for violin, clarinet, percussion and Hammond organ
8. Dariusz Przybylski Abrenuntio (2010/14) for violin, clarinet, piano, percussion and Hammond organ

Płyta Hammond Organ Project ma być wydana 25 maja 2015 (data premiery w Polsce).
Aby dostawać najnowsze wiadomości o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.
Tytuł zasugerować znajomym można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.
Aby dowiedzieć się ile należy zapłacić za płytę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Płyta jest do kupienia tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.
Aby zobaczyć najnowsze raporty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wskazać właściwą wartość w skali 1-5 i oznaczyć ją kliknięciem.
Premiera płyty Hammond Organ Project nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Kwartludium, Dariusz Przybylski to osoba odpowiedzialna za napisanie muzyki do płyty. Żeby sprawdzić listę płyt tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.
W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
25 maja 2015, poniedziałek
Komentarze