piątek, 22 września

Oznaczenie treści
 

Krzysztof Hermanowicz - I nie mów, że to nieprawda

(2012)
Inne

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Krzysztof Hermanowicz - I nie mów, że to nieprawda

Data premiery

czwartek
13.12.2012
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Książka ta została napisana w trosce o przyszłość naszego narodu w tych niepewnych czasach, abyśmy poprzez nasze myśli i działania, szli przez życie w pokoju i harmonii.
Witaj, królu – rzekł wstrząśnięty sługa młody –Muszę szybko wyruszyć za Eufratu wody.Użycz mi, panie, najlepszego z twoich koni,Do Teheranu podążyć mi trzeba w pogoni.
Cóż się stało, mój wierny przyjacielu?Że twe serce w trwogach jest tak wielu?W pałacowych ogrodach Śmierć spotkałem,Groziła mi, więc do Iranu uciec jej chciałem.
Weź zatem wierzchowca, ja udam się do ogrodu,Zapytam Śmierć, dla jakiego przyszła powodu?Sługa bez zwłoki, galopem ruszył przed siebie,Po chwili tuman kurzu znikł za nim na niebie.
Dlaczego, o Pani, grozisz wiernemu słudze memu?Wyjaśnij powody swojej wizyty w ogrodowym cieniu.Czcigodny królu, słudze twojemu wcale nie groziłam,Zdziwienie jego pobytem w Damaszku tylko wyraziłam.
Zatem nie gniewaj się, królu, tylko posłuchaj,Byłam ogromnie zaskoczona widząc go tutaj.Wszak od Najwyższego Pana dostałam zadanie,By wieczorem spotkać twego sługę w Teheranie.
Utwór "Przeznaczenie" pochodzi z niniejszego tomikuKomentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Krzysztof Hermanowicz - I nie mów, że to nieprawda? Kiedy wychodzi Krzysztof Hermanowicz - I nie mów, że to nieprawda?
Data wydania książki zaplanowana została na 13.12.2012. Nowa książka Krzysztof Hermanowicz z 2012 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2012 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Krzysztof Hermanowicz - I nie mów, że to nieprawda data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 grudnia 2012, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie