Krzysztof Goluch - Czerwona zemsta(2019) | Powieść |
Ucieczka przed obławą i kulą, która na każdym kroku stara się odebrać życie. Za to z głową pełną marzeń o wolnej i dumnej Polsce...
Istnieją takie książki, których największą zaletą i wadą jednocześnie jest to, że nie możemy o nich powiedzieć, iż są jedynie wytworem wyobraźni autora, fikcją literacką. Życie partyzantów nie rozpieszczało: ciągłe ucieczki i pościgi, gdzie bardzo szybko z myśliwego można było się przeobrazić w zwierzynę łowną, cierpienie najbliższych, nieludzkie tortury w ubeckich więzieniach i to, co bolało najbardziej – zdrady towarzyszy broni. Na kartach "Czerwonej zemsty" spotkamy postacie rzeczywiste, z "Orlikiem" i "Spokojnym" na czele.
Autor przedstawia partyzancką codzienność, nie pomijając także chwil zwątpienia, samotności i nadziei na normalne życie po ujawnieniu się i złożeniu broni. To hołd dla polskich partyzantów, którzy polegli na placu boju, walcząc o wolną Polskę. To apel do kolejnych pokoleń, aby nie pozwoliły, by nazwiska tych ludzi zostały zapomniane.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
~Krzysztof Golu 2021-04-24 21:56 | Dziękuję za opinię. Zgadzam się z panią. Chciałem się tylko sprawdzić. Niestety sprawdzian został oblany. Obiecuję, że nic więcej nie napiszę |
~Babka 63 2021-04-23 09:35 | czytam ale niestety niech Pan nic więcej nie pisze. Po książkach Wojciecha Dudtki wzięłam się za czytanie czerwonej zemsty - TRAGEDIA |
Książka zadebiutuje 30 maja 2019 (data wydania w Polsce).
Aby śledzić komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".
Książkę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby sprawdzić cenę książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książkę można zakupić tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.
Aby znaleźć świeże komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Aby to zrobić trzeba zaznaczyć właściwą ocenę, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
Premiera książki Czerwona zemsta nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Krzysztof Goluch jest twórcą książki Czerwona zemsta. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.
Wydawnictwo Novae Res sprawuje nadzór nad wydaniem książki. Lista książek wydanych przez tę firmę znajduje się utaj.
Korektę można zgłosić klikając tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.
Komentarze (2)