wtorek, 21 września

Oznaczenie treści
 

Krzysztof Dobrowolski - Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie

(2021)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Krzysztof Dobrowolski - Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie

Data premiery

wtorek
27.07.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
1037   1784

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Masz problem? Rozpraw się z nim - raz a dobrze.
Oto książka, która nauczy Cię skutecznego rozwiązywania problemów. Mamy na myśli szeroko rozumiane problemy, jakie występują w procesach realizowanych w organizacjach produkcyjnych, usługowych, administracyjnych - właściwie wszystkich. W codzienności organizacji biznesowych takimi problemami mogą być reklamacje klientów, niska wydajność pracowników, wysokie koszty jakości, nieefektywna komunikacja, niezadowalająca praca maszyn i urządzeń, niespełnienie celów stawianych przez zarząd firmy czy jej szefów. Źródeł problemów może być wiele, ich rozwiązywanie jednak powinno bazować na jednej, efektywnej, systemowej metodzie.
Autor poradnika odwołuje się do rozwiązania 8D, mającego na celu prawidłowe zidentyfikowanie przyczyny problemu i zaaplikowanie takich działań, które pozwolą zapobiec jego ponownemu pojawieniu się. Krzysztof Dobrowolski przyjmuje 8D jako punkt wyjścia i na tej bazie buduje własne podejście do tematu. Proponuje metody pracy, które można praktycznie wykorzystać do tego, by zrealizować poszczególne kroki 8D w swojej organizacji:
Wskazuje, jak identyfikować i opisywać problemy
Uczy doboru zespołów adekwatnych do rozwiązania danego problemu
Podpowiada, jak podzielić problemy na pilne i niepilne
Daje narzędzia do pracy nad problemami
Pokazuje, jak rozprawić się z danym problemem - raz na zawsze
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma zostać wydana książka Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie?

Książka zadebiutuje 27 lipca 2021 (data wydania w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco świeże raporty dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić bieżące doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Czy jest możliwość zarekomendowania książki znajomym?

O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba zarezerwować na książkę?

Aby sprawdzić ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W którym sklepie można znaleźć książkę Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie?

Książka Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie jest do zakupu tutaj. Sklepy sprzedające ten produkt znajdują się po prawej stronie.

Gdzie mogę zobaczyć bieżące newsy odnośnie książki?

Aby znaleźć bieżące materiały należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Chcę ocenić książkę. Jak mogę to zrobić?

Aby tego dokonać należy wyznaczyć konkretną ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Jaką metodą wyliczono notę książki?

Premiera książki Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor napisał tę książkę?

Krzysztof Dobrowolski jest autorem książki Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Jaka firma chce wydać tę książkę?

Książka zostanie wydana przez firmę Onepress. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Odnalazłem na waszej stronie przekłamane informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Krzysztof Dobrowolski - Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie? Kiedy wychodzi Krzysztof Dobrowolski - Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.07.2021. Nowa książka Krzysztof Dobrowolski z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Krzysztof Dobrowolski - Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 lipca 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie