wtorek, 10 lutego

Oznaczenie treści
 

Krystyna Gucewicz - Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan

(2021)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Krystyna Gucewicz - Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan

Data premiery

środa
16.06.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

W Polskę jedziemy! Elitarny Sopot, szokujące nagością Chałupy, malowniczy Kazimierz, zwariowane Zakopane, roztańczony Ciechocinek. Jak w kalejdoskopie pojawiają się modne miejscowości, znane twarze, wielkie nazwiska. Dokąd jeździli i gdzie się bawili artyści ze świata kina: Janusz Majewski, Andrzej Łapicki, Bogumił Kobiela, literaci: Stefania Grodzieńska, Stefan Kisielewski, a wreszcie muzycy, satyrycy oraz ikony świata mody: Maria Koterbska, Eryk Lipiński i Barbara Hoff?
Dlaczego w Rabce rodziły się najlepsze pomysły na książki? Czym kusiły artystów Bieszczady, a czym pociągały Mazury? Co oferowała wczasowiczom polska Palm Beach? Co myślała o tym wszystkim córka Stefana Żeromskiego, a co Kalina Jędrusik? Jak wyglądał ślub Zbyszka Cybulskiego i czy Leopold Tyrmand naprawdę nosił czerwone skarpetki? Dlaczego Tym wie lepiej? I skąd ten pomysł, że Osiecka lubiła krokodyle?
Książka Krystyny Gucewicz to nie tylko fascynująca podróż do miejsc, w których czas wolny spędzała śmietanka towarzyska PRL-u, to przede wszystkim pretekst do snucia barwnych i humorystycznych opowieści o ludziach i ich stylu życia w tych mało artystycznych czasach.
To gęsty od zdarzeń, anegdot i faktów patchworkowy reportaż z pamięci. I... PRL w pigułce.
"Gucewicz ma oko na Polskę Ludową. Czyta się tę książkę jak dobrze zmrożoną wódkę. "
Jerzy Iwaszkiewicz
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma ukazać się Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan?

Książka ma ukazać się 16 czerwca 2021 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać bieżące informacje o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Należy skorzystać z opcji "Obserwuj premierę", która dostępna jest na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Gdzie mogę zarekomendować książkę innym osobom?

Książkę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile trzeba zarezerwować na książkę?

Żeby poznać cenę książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan. W którym sklepie można nabyć ten produkt?

Książkę Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan można znaleźć tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę obejrzeć świeże komunikaty dotyczące książki Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan?

Aby przeczytać świeże komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W jaki sposób można wystawić ocenę dla tego tytułu?

Aby tego dokonać trzeba wskazać ocenę w skali od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jaką metodą obliczona została nota książki?

Premiera książki Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor odpowiedzialny jest za tę książkę?

Twórcą książki jest Krystyna Gucewicz. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Które wydawnictwo planuje wydanie tej książki?

Wydawnictwo Muza sprawuje nadzór nad wydaniem książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Znalazłem na tej stronie przekłamane informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Krystyna Gucewicz - Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan? Kiedy wychodzi Krystyna Gucewicz - Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan?
Data wydania książki zaplanowana została na 16.06.2021. Nowa książka Krystyna Gucewicz z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Krystyna Gucewicz - Wakacje gwiazd w PRL. Cały ten szpan data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 16 czerwca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie