piątek, 18 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Krótka historia kapitalizmu

(2011)

Capitalist's Bible. The Essential Guide to Free Markets - and Why They Matter to You

Biznes

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Krótka historia kapitalizmu / Capitalist's Bible. The Essential Guide to Free Markets - and Why They Matter to You

Data premiery

czwartek
01.12.2011
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

„Krótka historia kapitalizmu” - czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o kapitalizmie ale baliście się zapytać.Czym jest kapitalizm i czy przetrwa? Co naprawdę oznacza globalizacja i jak wpłynie na Twoje konto bankowe? Czy jeśli zostawimy go samemu sobie spowoduje taką katastrofę jak kryzys ostatnich lat i dlaczego jest tak trwałym systemem ekonomicznym? Co sprawia, ze trwa kolejne już stulecie? Kapitalizm onieśmiela, tworzy więcej pytań niż odpowiedzi. Jednak niezależnie od porażek wciąż ma kontrolę nad codziennymi wiadomościami, codziennym życiem. Zrozumienie naszego systemu ekonomicznego- włączając w to jego osiągnięcia jak i problemy jest bardziej istotne dziś niż kiedykolwiek. Stworzona przez dziennikarkę New York Timesa. Gretchen Morgenson, Ta książka to esencja wiedzy o kapitalizmie i mechanizmach jego działania - od twórców ideologii po instytucje określające prawa, które go utrzymują. Jeśli chcesz zrozumieć ideologię, która trzyma w ryzach współczesny świat, lub po prostu chcesz mądrze zabrać głos podczas rozmów - ta książka jest nieocenionym narzędziem zrozumienia kapitalizmu.Gretchen Morgenson od 1998 pracuje w New York Timesie, gdzie jest zastępczynią redaktora działów biznesowego i finansowego oraz zajmuje się problematyką światowych rynków kapitałowych. Za zdecydowane i wnikliwe komentarze o Wall Street otrzymała nagrodę Pulitzera. Dzięki temu, iż na początku lat osiemdzięsiątych pracowała jako makler giełdowy w Dean Witter Reynolds, jej sprawozdania cechują się, rzadką wśród dziennikarzy finansowych, dogłębną wiedzą i dozą sceptycyzmu.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Krótka historia kapitalizmu? Kiedy wychodzi Capitalist's Bible. The Essential Guide to Free Markets - and Why They Matter to You?
Data wydania książki zaplanowana została na 01.12.2011. Nowa książka Opracowanie zbiorowe z 2011 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2011 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Krótka historia kapitalizmu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 1 grudnia 2011, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie