wtorek, 9 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Klaudia Duszyńska - Leśniczanka. Wędrówki po miłość. Tom 2

(2022)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Klaudia Duszyńska - Leśniczanka. Wędrówki po miłość. Tom 2

Data premiery

poniedziałek
27.06.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
771   1276

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Ida, córka leśniczego i studentka psychologii, nagle pojawia się w rodzinnym domu, nie zdradzając, co skłoniło ją do ucieczki z miasta. Koszmary nie dają jej spać, unika ludzi, a namiastkę spokoju odnajduje w ośrodku rehabilitacji dzikich zwierząt, gdzie zostaje wolontariuszką. Dopiero Bruno, przyjaciel dziewczyny, powoli odkrywa jej bolesny sekret. Tymczasem Joanna Wilk, historyczka sztuki, po burzliwych wydarzeniach sprzed jesieni postanawia zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się na drugi koniec Polski, by budować tam spokojną przyszłość. Nie przypuszcza jednak, że los bywa przewrotny i na jej drodze znów stanie Tomek... Młody leśnik pomaga dzikim zwierzętom i wciąż ma nadzieję, że oswoi także swojego Wilka.
Czy Joanna da mu kolejną szansę? Pewnego dnia, wśród malowniczych lasów i jezior Pojezierza Brodnickiego, losy Idy i Joanny się splotą. Co przyniesie ta znajomość i czym się okaże dla każdej z dziewczyn? "Leśniczanka", kolejna książka Klaudii Duszyńskiej z cyklu "Wędrówki po miłość", to opowieść o oswajaniu lęków i sile zaufania. A także o bezgranicznej przyjaźni, która przetrwa wszystko.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Klaudia Duszyńska - Leśniczanka. Wędrówki po miłość. Tom 2? Kiedy wychodzi Klaudia Duszyńska - Leśniczanka. Wędrówki po miłość. Tom 2?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.06.2022. Nowa książka Klaudia Duszyńska z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Klaudia Duszyńska - Leśniczanka. Wędrówki po miłość. Tom 2 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 czerwca 2022, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie