wtorek, 29 listopada

Oznaczenie treści
 

Kevin Eikenberry, Wayne Turmel - Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych

(2019)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Kevin Eikenberry, Wayne Turmel - Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych

Data premiery

wtorek
01.10.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Przede wszystkim przywództwo, potem miejsce pracy.
Coraz częściej pracownicy wykonują pracę poza siedzibą organizacji, dlatego sprawowanie przywództwa na odległość nabiera ogromnego znaczenia. Współzałożyciele Remote Leadership Institute, Kevin Eikenberry i Wayne Turmel, radzą, jak przewodzić ludziom rozproszonym po całym kraju albo nawet świecie.
Posługując się opracowanym przez siebie modelem "Trzy razy O", zachęcają liderów do łączenia niezmiennych elementów ich roli - "ostatecznych rezultatów" (outcomes), "osób wykonujących pracę" (others) i "osoby przywódcy" (ourselves) z modelem wykorzystującym nowoczesną technologię informacyjno-komunikacyjną. Z tego praktycznego przewodnika dowiecie się m. in. , jak:
sprawić, by zespoły rozproszone osiągały wyznaczone cele,
udzielać informacji zwrotnych i prowadzić coaching na odległość,
budować zaufanie wśród pracowników w różnych lokalizacjach,
umiejętnie korzystać z dostępnych narzędzi technologicznych,
kierować zespołami hybrydowymi.
To obecnie najlepsza na rynku publikacja poświęcona sprawowaniu przywództwa na odległość. Zawiera interesujące przykłady z życia, praktyczne podejście, pytania skłaniające do refleksji i metody, które pomogą przywódcom udoskonalić pracę wszędzie tam, gdzie ją wykonują i gdzie znajdują się ludzie, którzy za nimi podążają.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy jest premiera książki Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych?

Książka Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych ukaże się 1 października 2019 (data premiery w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

Chcę dostawać na bieżąco najświeższe doniesienia dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić najświeższe wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę zarekomendować książkę innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Książkę można zarekomendować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę kupić książkę?

Cenę książki Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych zobaczysz na Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych. W którym sklepie można dostać ten produkt?

Książkę Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych można dostać tutaj. Sklepy sprzedające ten produkt znajdują się po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę sprawdzić najświeższe doniesienia dotyczące książki?

W celu przeglądnięcia bieżących raportów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę ocenić książkę?

Aby tego dokonać trzeba nadać właściwą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

W jaki sposób skalkulowana została nota książki?

Premiera książki Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor odpowiedzialny jest za tę książkę?

Autorem książki jest Kevin Eikenberry, Wayne Turmel. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Kto pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Rebis zajmuje się wydaniem książki. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Na waszej stronie przedstawione są nieprecyzyjne informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Kevin Eikenberry, Wayne Turmel - Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych? Kiedy wychodzi Kevin Eikenberry, Wayne Turmel - Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych?
Data wydania książki zaplanowana została na 01.10.2019. Nowa książka Kevin Eikenberry, Wayne Turmel z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Kevin Eikenberry, Wayne Turmel - Przywództwo na odległość. Jak być skutecznym przywódcą zespołow rozproszonych data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 1 października 2019, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie