poniedziałek, 25 września

Oznaczenie treści
 

Kerry Daynes, Jessica Fellowes - Psychopata w Twoim otoczeniu. Jak go rozpoznać i bronić się przed nim

(2011)

Kerry Daynes, Jessica Fellowes - The Devil You Know: Looking Out for the Psycho in Your Life

Poradniki

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Kerry Daynes, Jessica Fellowes - Psychopata w Twoim otoczeniu. Jak go rozpoznać i bronić się przed nim / Kerry Daynes, Jessica Fellowes - The Devil You Know: Looking Out for the Psycho in Your Life

Data premiery

niedziela
11.12.2011
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Niebezpieczeństwo czai się tuż za Twoimi plecami
Czy jesteś smakowitym kąskiem dla psychopaty?
Jak psychopata wykorzystuje zasady przyjaźni?
Czy to możliwe, że Twój szef jest psychopatą?
Jak nauczyć się rozpoznawać psychopatę?

Czasem diabeł straszniejszy, niż go malują

Kiedy słyszymy słowo "psychopata", zwykle wyobrażamy sobie szaleńca z zakrwawionym nożem w jednej ręce i odrąbaną głową w drugiej. Ten rysopis bez wątpienia ułatwiłby rozpoznawanie psychopatów w naszym otoczeniu, ale niestety są oni zwykle tak doskonale zakamuflowani, że czasem całe lata zajmuje Ci odkrycie ich prawdziwej natury. Psychopatą może okazać się szef, nastoletnie dziecko, osoba, z którą umawiasz się na randkę w ciemno, kuzyn, przyjaciel, lekarz albo kochanek. Czym różnią się oni od nas? Psychopaci są całkowicie wyzbyci empatii i w sposób bezwzględny dążą do realizacji swoich celów. Za pomocą uroku osobistego, manipulacji i oszustw potrafią znaleźć drogę do Twojego portfela, domu czy nawet serca, by potem siać spustoszenie w rodzinach, firmach i całych społecznościach.

Książka ta została napisana w oparciu o wiedzę psychologiczną. Zawarte w niej czysto praktyczne informacje pozwolą Ci rozpoznawać sygnały ostrzegawcze, wskazujące na psychopatę w Twoim najbliższym otoczeniu. Dowiesz się także, w jaki sposób funkcjonuje on w społeczeństwie oraz jak najskuteczniej się przed nim bronić.

Czy psychopatę da się wyleczyć?
Czy psychopatom łatwiej wspinać się po szczeblach kariery?
Czy randki przez internet są placem zabaw psychopaty?
Czy Twoje dziecko jest po prostu niegrzeczne, czy to coś poważniejszego?
Czy technologia zamienia nas w psychopatów?
Chwila prawdy - sprawdź, czy masz skłonności psychopatyczne!

Czy liczba Twoich znajomych na portalu społecznościowym przekracza setkę? Niewykluczone, że w tym gronie czai się dwóch albo i trzech psychopatów. Zaryzykujesz?


Kerry Daynes - jest psychologiem sądowym. Prowadzi własną praktykę psychologiczną i pracuje z zespołem psychologów oraz psychoterapeutów dla różnych organów państwowych, uczestnicząc między innymi w ważnych śledztwach policyjnych. Występuje również jako biegła podczas procesów w sądach karnych i rodzinnych. Pracowała z najtrudniejszymi przypadkami brytyjskich przestępców, zarówno w więzieniach, jak i w normalnych warunkach społecznych.

Jessica Fellowes - jest pisarką i dziennikarką, współpracuje z "Mail on Sunday", "Daily Telegraph", "Sunday Times", "Style" i "Psychologies". Była też zastępcą redaktora naczelnego w "Country Life".



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Kerry Daynes, Jessica Fellowes - Psychopata w Twoim otoczeniu. Jak go rozpoznać i bronić się przed nim? Kiedy wychodzi Kerry Daynes, Jessica Fellowes - The Devil You Know: Looking Out for the Psycho in Your Life?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.12.2011. Nowa książka Kerry Daynes, Jessica Fellowes z 2011 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2011 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Kerry Daynes, Jessica Fellowes - Psychopata w Twoim otoczeniu. Jak go rozpoznać i bronić się przed nim data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 grudnia 2011, niedziela
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie