niedziela, 11 czerwca

Oznaczenie treści
 

Ken Blanchard, Paul Meyer, Dick Ruhe - Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce

(2023)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Ken Blanchard, Paul Meyer, Dick Ruhe - Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce

Data premiery

piątek
12.05.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
947   1833

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Dzięki tej książce ty i twoja firma poznacie strategie wykorzystywania zdobywanej wiedzy w praktyce!
Dlaczego tak wiele rzeczy, których uczymy się przecież z dużym wysiłkiem, zupełnie nam się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków, brakuje nam natomiast skutecznych narzędzi, dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować.
W niniejszej książce Ken Blanchard, Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię pisarza, którego nurtują pewne pytania, i przedsiębiorcy, który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody, pozwalającej skuteczniej się uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę, a także wprowadzić w swoim życiu trwałe zmiany.
Dzięki tej książce dowiesz się, jak:
poradzić sobie z zalewem informacji, czyli uczyć się "mniej, ale częściej zamiast więcej, ale rzadziej",
dostroić swój wewnętrzny filtr informacji, aby nauczyć się myśleć przez pryzmat zielonego światła,
określić plan kontynuacji, aby wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce.
Wreszcie poznasz też odpowiedź na pytanie: "Dlaczego mimo iż wiem, że powinienem coś robić, nadal tego nie robię?".
Ta książka to brakujące ogniwo, które dostarcza narzędzi niezbędnych do wypełnienia luki między wiedzą a działaniem!
"Poruszająca i niezwykle praktyczna książka trzech wybitnych autorów daje nam wyraźne wskazówki, jak wypełnić lukę między nabywaniem kompetencji a faktycznym wykorzystywaniem ich w codziennych wyzwaniach. Daje organizacjom rozwiązanie w obszarze, w którym najczęściej nam go brakuje. Gorąco polecam!"
Paweł Kopijer, prezes 2C Consulting, wykładowca na Uniwersytecie SWPS, certyfikowany Coach LMI™
"To prosta i niezwykle wartościowa książka dla każdego, kto chce się uczyć. Blanchard i jego partnerzy osiągnęli kolejny sukces. Pokazują, jak korzystać z posiadanej wiedzy i zmieniać życie własne oraz najbliższych. Lektura obowiązkowa!"
Elliott Masie, prezes The Learning Consortium
"Książkę, którą trzymasz w ręku, powinieneś przeczytać niezależnie od tego, ile masz lat oraz jaka jest twoja sytuacja życiowa, zawodowa czy rodzinna, ponieważ zawiera ona prawdy uniwersalne. Autorzy koncentrują się na tym, co decyduje o rozwoju człowieka i jego adaptacji do ciągle zmieniającego się otoczenia. To swoisty traktat o rozwoju oparty na konkretnych wnioskach i praktycznych rozwiązaniach. Wnioskach, które dotyczą również ciebie. Rozwiązaniach, które od zaraz możesz zacząć skutecznie (!) wdrażać. Życzę ci, aby ta książka skutecznie i trwale zmieniła również twoje życie. "
Ireneusz Bisikiewicz, prezes Leadership Management Polska sp. z o. o.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce pojawi się?

Książka Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce udostępniona będzie 12 maja 2023 (data wydania w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić aktualne informacje o premierze książki?

Aby dostawać aktualne wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę donieść o książce znajomym. Jak tego dokonać?

Książkę polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy kosztuje książka?

Cenę książki znajdziesz tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce. W którym sklepie jest dostępny do zakupu ten tytuł?

Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce jest do znalezienia tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę przeglądnąć świeże newsy odnośnie książki?

Najnowsze informacje można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy można zaproponować notę dla tej książki?

Aby tego dokonać należy wybrać ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jaką metodą wyliczono ocenę książki?

Premiera książki Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto napisał tę książkę?

Ken Blanchard, Paul Meyer, Dick Ruhe jest autorem książki. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Który wydawca dogląda wydania tej książki?

Książka została wydana przez MT Biznes. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.

Dostrzegłem na stronie nieprecyzyjne dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Ken Blanchard, Paul Meyer, Dick Ruhe - Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce? Kiedy wychodzi Ken Blanchard, Paul Meyer, Dick Ruhe - Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.05.2023. Nowa książka Ken Blanchard, Paul Meyer, Dick Ruhe z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Ken Blanchard, Paul Meyer, Dick Ruhe - Wiesz, możesz - Działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 maja 2023, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie