czwartek, 30 maja

Oznaczenie treści
 

Katherine Morgan Schafler - Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz

(2024)

Katherine Morgan Schafler - The Perfectionist's Guide To Losing Control

Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Katherine Morgan Schafler - Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz / Katherine Morgan Schafler - The Perfectionist's Guide To Losing Control

Data premiery

środa
27.03.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
825   1649

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Czy perfekcjonizm musi być źródłem frustracji i stresu? Absolutnie nie!Rzuć wyzwanie swojemu patrzeniu na perfekcjonizm i na siebie. Gdy zidentyfikujesz swój unikatowy profil perfekcjonisty, dowiesz się, jak zarządzać każdą formą perfekcjonizmu, aby działała dla ciebie, a nie przeciwko tobie. Ta pełna empatii książka pokaże Ci, jak przeprowadzić największą transakcję, jakiej kiedykolwiek dokonasz w swoim życiu - zamienić powierzchowną kontrolę na prawdziwą władzę.Dzięki tej książce masz szansę na zawsze zmienić sposób, w jaki postrzegasz perfekcjonizm i siebie.Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz dostępna będzie?

Książka będzie udostępniona 27 marca 2024 (data premiery w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę śledzić aktualne wieści o premierze książki?

Aby śledzić najświeższe informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę powiadomić o książce znajomych. W jaki sposób mogę to uczynić?

Książkę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaka jest cena książki?

Żeby sprawdzić ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz. Gdzie mogę nabyć ten tytuł?

Książkę Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz można kupić tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę obejrzeć świeże materiały dotyczące książki Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz?

Aby przeczytać bieżące raporty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W jaki sposób można przypisać notę dla tego tytułu?

W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wyznaczyć wartość w skali od 1 do 5 i zatwierdzić ją kliknięciem.

Jak przeliczana jest ocena?

Premiera książki Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor odpowiedzialny jest za tę książkę?

Katherine Morgan Schafler to autor tej książki. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo chce wydać tę książkę?

Wydawnictwo Muza sprawuje pieczę nad wydaniem książki. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Zauważyłem na waszej stronie niewłaściwe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Katherine Morgan Schafler - Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz? Kiedy wychodzi Katherine Morgan Schafler - The Perfectionist's Guide To Losing Control?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.03.2024. Nowa książka Katherine Morgan Schafler z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Katherine Morgan Schafler - Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 marca 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie