czwartek, 21 października

Oznaczenie treści
 

Katarzyna Młynarczyk, Bartłomiej Rak - Rzemieślnicy. 10 inspirujących historii o pracy ludzkich rąk

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Katarzyna Młynarczyk, Bartłomiej Rak - Rzemieślnicy. 10 inspirujących historii o pracy ludzkich rąk

Data premiery

środa
11.08.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
1236   2189

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Maciek i Ewka rzucili dotychczasowe życie. Teraz, z dala od miasta, prowadzą agroturystykę zgodnie z rytmem przyrody. Jako prawdziwi gospodarze dzielą się swoją filozofią z gośćmi.
Mieczysław produkuje w pełni wartościową żywność bez zbędnych "ulepszaczy". Uważa, że "trzeba okazywać radość, sprzedając komuś swój produkt", i tym kieruje się w życiu.
Asia i Michał tworzą piękne meble i wierzą w świadomy proces produkcji, który kontrolują od początku do końca.
Agata, Tomasz i Mariusz zdecydowali się zmienić swoje życie i zacząć robić buty. Dziś wiedzą, że skupienie na detalach, indywidualne podejście do konkretnego modelu oraz przemyślany wybór techniki i materiału to klucze do sukcesu.
Dla nich i dla kilku innych osób, których historie znajdziesz w tej książce, slow life to coś więcej niż hashtag na Instagramie. To filozofia, która może się okazać lekarstwem dla społeczeństwa wyniszczonego przez rozszalałą konsumpcję.
Jedni przejęli rodzinne biznesy i kultywują wieloletnie tradycje, inni rzucili świat korpo, by odnaleźć spełnienie. Mimo że przebyli różne drogi, łączy ich wiele. Bycie współczesnym rzemieślnikiem to nie tylko praca. To styl życia, który determinują pasja, czułość wobec materiałów, postawa proekologiczna i szacunek do klienta.
Poznaj bohaterów książki "Rzemieślnicy". Niech ich historie staną się dla ciebie inspiracją do zmiany własnego życia i przyniosą odwagę do podejmowania lepszych decyzji na co dzień.
"Od cieśli po szewca – Kasia i Bartek zebrali historie współczesnych rzemieślników rozumiejących tradycję w nietradycyjny sposób. Ludzi, którzy żyją i tworzą dzięki swym pasjom i obsesjom, jednocześnie niewinnym i traktowanym z głęboką powagą. Ich cierpliwość, wytrwałość, kreatywność i doświadczenie powołują do życia przedmioty, których kunszt przewyższa to, co nazywamy dziś "produktami" i co możemy kupić w sklepach. Oby renesans rzemiosła trwał!"
Aleksandra Koperda Hygge-blog. com
"Osiem zupełnie różnych obszarów rzemieślnictwa, dziesięć historii pełnych pasji, odwagi i pomysłów. Każda inspiruje – do rozwoju, spełniania marzeń, tworzenia, dawania innym lub po prostu działania. Każda pełna jest nie tylko wiedzy, ale również serca i szacunku. "
Paulina Kmiecik Makramowysplot. com

"Czy na pewno wiesz wszystko o rzucaniu korpo i ucieczce w Bieszczady? To nie banał, to droga dla wolnych duchów z zespołem niespokojnych rąk. Dziesięć autentycznych historii, w których wszystkie życiowe ścieżki prowadzą w końcu do rzemiosła. "
Małgorzata Budzich Odnawialnia. pl
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Katarzyna Młynarczyk, Bartłomiej Rak - Rzemieślnicy. 10 inspirujących historii o pracy ludzkich rąk? Kiedy wychodzi Katarzyna Młynarczyk, Bartłomiej Rak - Rzemieślnicy. 10 inspirujących historii o pracy ludzkich rąk?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.08.2021. Nowa książka Katarzyna Młynarczyk, Bartłomiej Rak z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Katarzyna Młynarczyk, Bartłomiej Rak - Rzemieślnicy. 10 inspirujących historii o pracy ludzkich rąk data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 sierpnia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie