wtorek, 15 czerwca

Oznaczenie treści
 

Katarzyna Misiołek - Jesteś wszystkim, czego pragnę

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Katarzyna Misiołek - Jesteś wszystkim, czego pragnę

Data premiery

środa
14.04.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
921   1877

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Tamten upalny koniec lata oboje zapamiętają na długo... Carla, mieszkająca w Polsce piękna włoska skrzypaczka, w środku nocy odchodzi od męża i nie oglądając się za siebie, pod wpływem spontanicznej decyzji wsiada w pociąg do Warszawy. Michał, chirurg, który z ekipą polskich ratowników niedawno wrócił ze zrujnowanego eksplozją Bejrutu, niespodziewanie traci wszystko, dowiadując się o czymś, co wywraca do góry nogami jego dotychczasowe życie. Nie znają się, jednak los sprawi, że na siebie wpadną. Oboje są w trudnym momencie, zamknięci na drugiego człowieka i ostrożni. Jednak miłość otwiera nawet najbardziej zlęknione serca. Zakochują się w sobie niespodziewanie, chociaż wciąż boją się zranienia. Ona jest zagubiona w obcym mieście, on nie do końca wierzy w dobre zakończenia. W końcu jednak pojmuje, że nie potrafi przestać o niej myśleć. Czy Michałowi uda się rozkochać w sobie tajemniczą Włoszkę? I czy Carla odważy się jeszcze raz zaufać mężczyźnie?
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Katarzyna Misiołek - Jesteś wszystkim, czego pragnę? Kiedy wychodzi Katarzyna Misiołek - Jesteś wszystkim, czego pragnę?
Data wydania książki zaplanowana została na 14.04.2021. Nowa książka Katarzyna Misiołek z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Katarzyna Misiołek - Jesteś wszystkim, czego pragnę data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 kwietnia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie