czwartek, 18 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Karolina Wójciak - Nie mów nikomu

(2022)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Karolina Wójciak - Nie mów nikomu

Data premiery

czwartek
17.11.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Mroczna przeszłość niszczy każdego, kto próbuje ją zrozumieć... ROK 2022: Po śmierci teścia Margo postanawia towarzyszyć mężowi w powrocie do rodzinnego domu. Nigdy tam nie była, nigdy nie poznała tego mężczyzny. Do tej pory nie zaprzątało to jej głowy, ale po dotarciu na miejsce, po zobaczeniu domu, warunków, w jakich egzystował teść, w jej myślach pojawiło się pytanie: dlaczego mąż ukrywał przed nią prawdę? Co takiego wydarzyło się w tym domu, że jej ukochany po przekroczeniu progu zmienił się w kogoś zupełnie innego? Marcin wychodzi z więzienia po 25-letniej odsiadce. Naprawi swoje błędy czy też potwierdzi teorię, że człowiek raz skazany nie potrafi już żyć zgodnie z prawem? ROK 1997: Zbyszek jest policjantem, ma fantastyczną żonę i idealne życie. Dokładnie takie, jakiego mogą pozazdrościć mu inni. Pracuje w niewielkim miasteczku, w którym przestępczość nie istnieje. Każdy każdego zna, ale czy wystarczająco, żeby uniknąć tragedii?
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Recenzje (1)

Autor: aniabex
Data publikacji: 2023-08-16
Ocena: 5/5

Thriller

„Najwięcej dowiesz się o sobie w momencie, w którym w twoim życiu będzie działo się coś, na co nie masz wpływu. Utrata kontroli to jak wyciągnięcie spod stóp dywanu, na którym stałeś pewnie: tracisz równowagę, ale to od ciebie zależy, czy upadniesz, czy się utrzymasz”.

Czy to, jakimi jesteśmy ludźmi zależy od wychowania? A może ono nie ma żadnego znaczenia w obliczu natury, która wcześniej, czy później upomni się o swoje prawa..

Margo i Natan od czterech lat są szczęśliwym małżeństwem. Mieszkają w Hiszpanii i czują, że tu jest ich miejsce na ziemi. Realizują się zawodowo i nieśmiało planują powiększenie rodziny.

Wiadomość o śmierci ojca Natana nieoczekiwanie zmusza mężczyznę do powrotu do Polski, by pozałatwiać rodzinne sprawy. Mimo niechęci męża, Margo czuje się w obowiązku, by mu towarzyszyć w tym trudnym czasie. Choć nigdy nie wnikała w szczegóły jego relacji z ojcem, nigdy go też nie poznała, czuje, że jej miejsce jest w tym czasie przy mężu.

Rodzinny dom Natana znacznie odbiega od wyobrażeń Margo, a zachowanie męża, do tej pory kochającego, troskliwego, ciepłego – z każdą chwilą staje się co najmniej niepokojące.. Margo zaczyna się zastanawiać, kim jest człowiek, z którym się związała i co takiego wydarzyło się w przeszłości w jego rodzinnym domu, że nagle jej mąż zmienił się w człowieka, którego ona zaczyna się bać..

Okazuje się, że żeby zrozumieć sedno tej sprawy, trzeba rozgrzebać historię sprzed ćwierć wieku, cofnąć się w czasie i przyjrzeć z bliska życiu w niewielkim miasteczku, gdzie każdy każdego zna i wszystko o wszystkich wie, dostrzec ,,oblicza krzywdy" i przewidzieć jakie piętno odcisnęła ona na tych, którzy jej doświadczyli..

„Nie mów nikomu” to kolejny świetny thriller Karoliny Wójciak, który miałam przyjemność przeczytać. Autorka niezawodnie nie boi się trudnych pytań i jeszcze trudniejszych odpowiedzi. Zaciekawia, zaskakuje, zasysa. Zwroty akcji powodują gwałtowne turbulencje. Klimat wywołuje popłoch. Fabuła mnoży pytania. A zakończenie daje „problematyczne” odpowiedzi..

Polecam. „Nie mów nikomu” to prawdziwa gratka dla wielbicieli gatunku i nie tylko..

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź


Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Nie mów nikomu pojawi się?

Książka Nie mów nikomu debiutowała będzie 17 listopada 2022 (premiera w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić najświeższe informacje o premierze?

Aby śledzić wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. Jak tego dokonać?

Premierę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile wyniesie mnie książka?

Aby dowiedzieć się ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym sklepie mogę znaleźć książkę Nie mów nikomu?

Książka jest do dostania tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.

Na jakiej stronie mogę przeglądnąć nowe wieści odnośnie książki Nie mów nikomu?

Aby sprawdzić najnowsze informacje należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Chcę zaproponować notę. Jak mogę to zrobić?

Aby to zrobić należy przyporządkować konkretną ocenę, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą przeliczono notę książki?

Premiera książki Nie mów nikomu ma u nas ocenę 5.0 na 5 możliwych na podstawie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy głównie od stażu użytkownika. Ocenę można wystawić jeszcze przed rynkowym debiutem danego tytułu i wyrazić w ten sposób swoje oczekiwania. W razie potrzeby można później zmodyfikować wystawioną już notę wybierając inną wartość w polu "Ocena" i zatwierdzając ją kliknięciem.

Który pisarz odpowiedzialny jest za tę książkę?

Karolina Wójciak jest twórcą książki. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Które wydawnictwo sprawuje nadzór nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Wójciak Karolina sprawuje pieczę nad wydaniem książki. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Na waszej stronie zaprezentowane są nieścisłe informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić poprawkę należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Karolina Wójciak - Nie mów nikomu? Kiedy wychodzi Karolina Wójciak - Nie mów nikomu?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.11.2022. Nowa książka Karolina Wójciak z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Karolina Wójciak - Nie mów nikomu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 listopada 2022, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie