poniedziałek, 15 lipca

Oznaczenie treści
 

Karolina Kizińska - Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz

(2024)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Karolina Kizińska - Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz

Data premiery

środa
19.06.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
816   1757

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Stałam w salonie z 2-miesięcznym synkiem na rękach i 6-letnią córką, biegającą wokół i płakałam. Był 11 marca 2020 roku, a ja wyłam ze zmęczenia i bezsilności, że biznesy stacjonarne, na które tyle lat pracowałam, sypią się z powodu pandemii. W głowie kołatało mi pytanie, czy znajdę sposób, by uratować moje biznesy i zapewnić bezpieczeństwo finansowe moim dzieciom, a sobie w końcu spokój, czy poddaję się, zwalniam ludzi i kończę swoje działania jako przedsiębiorczyni, szykując się do polowania na etat…W jakim Ty jesteś dzisiaj miejscu, sięgając po tę książkę? Czy też - jak ja - miotasz się, wiesz, że masz w sobie zasoby, by dawać światu wartość, ale jesteś zmęczona, a Twoja iskra przygasła? Zastanawiasz się, co dalej?W tej książce, jako Twoja osobista mentorka, poprowadzę Cię ku Twojemu celowi i wizji. Moją misją jest dmuchać w skrzydła kobiet, rozpalić ten ogień wiary…, że mogą odnaleźć swoją drogę do sukcesu dzięki biznesowi online. Jeśli szukałaś przyjaciółki, która szczerze i wierząc w Twoje możliwości, popchnie Cię naprzód - właśnie ją znalazłaś.Jak ze sfrustrowanej kobiety zmienić się w tę spełnioną i z lekkością osiągnąć sukces?Jaki jest sekret budowania kobiecego biznesu online dającego spełnienie bez stresu i przemęczenia?Ta książka pełna jest cennych wskazówek i inspiracji - to Twój gotowy plan na to, jak:

  • odkryć i wykorzystać swoje SUPERMOCE (pasje, umiejętności i doświadczenie), aby stać się rozpoznawalną marką online.
  • rozwinąć krok po kroku swój internetowy biznes, który przynosi Ci nie tylko pieniądze, ale również satysfakcję i spełnienie.
  • spędzać więcej czasu tak, jak lubisz, ze swoimi bliskimi, zachowując jednocześnie swobodę i niezależność.

W książce dzielę się nie tylko swoimi sukcesami, ale również porażkami i wnioskami, które wyciągnęłam, abyś Ty mogła uniknąć tych samych błędów. Znajdziesz tu sposoby na sprzedaż kursów i produktów online, ćwiczenia oraz afirmacje, które pomogą Ci zacząć działać krok po kroku, bez błądzenia po omacku.Po przeczytaniu tej książki będziesz miała jasny plan działania, aby:

  • zacząć zarabiać online na swoich pasjach i umiejętnościach.
  • osiągnąć sukces w biznesie, który przynosi Ci nie tylko pieniądze, ale również satysfakcję i spełnienie.
  • spędzać więcej czasu tak, jak lubisz, ze swoimi bliskimi, zachowując jednocześnie swobodę i niezależność.

"Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz!" to coś więcej niż książka! To Twój osobisty przewodnik do spełnienia się w biznesie online!Jesteś gotowa, by wyruszyć po swoje marzenia? Złap mnie za rękę i ruszajmy..."W świecie biznesu online potrzebne było takie podejście do tworzenia i zarabiania w Internecie! Metoda S.U.K.C.E.S. pokazuje jak tak naprawdę - dogłębnie i zgodnie ze swoimi wartościami modelować sposób na stworzenie życia, o jakim marzymy, a nie jaki narzucają nam social media czy normy zewnętrzne. Bo biznes ma wspierać życie a nie prowadzić do wypalenia".Ilona Przetacznik, Legalny Biznes Online"To przewodnik nie tylko po projektowaniu biznesu. To przewodnik o przewartościowaniu tego co dzisiaj, daniu sobie szansy na lepsze jutro, uwierzeniu w siebie, swoje możliwości i pasje, które mogą być kluczem do Twojego sukcesu"Joanna Małecka, Sukces po Poznańsku“Ta książka to bezcenna możliwość zajrzenia "na zaplecze" biznesów, które na co dzień widzimy tylko "od fasady"A. Gaczkowska, oplotki.pl"Książka Karoliny motywuje, pokazuje, jak odnieść sukces w biznesie online opartym na autentyczności i wykorzystaniu unikalnych talentów. Polecam ją kobietom startującym ze swoim biznesem w internecie!"J. BogielczykPowyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być wydana książka Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz?

Książka ma ukazać się 19 czerwca 2024 (data wydania w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę otrzymywać aktualne komunikaty o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby otrzymywać aktualne wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę zasugerować książkę innym osobom. Jak tego dokonać?

Książkę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba zapłacić za książkę?

Żeby dowiedzieć się jaka jest cena książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz. W którym miejscu jest dostępny do znalezienia ten tytuł?

Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz jest do znalezienia tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę zobaczyć najświeższe wieści odnośnie książki Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz?

W celu zobaczenia najświeższych raportów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy można wystawić notę dla tej książki?

Żeby ocenić książkę należy nadać konkretną wartość w pięciopunktowej skali, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób obliczona została ocena książki?

Premiera książki Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto stworzył tę książkę?

Karolina Kizińska jest twórcą książki Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Jakie wydawnictwo dba o wydanie tej książki?

Za wydanie książki odpowiedzialna jest firma EBOOKnij to. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Znalazłem na tej stronie mylne dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Karolina Kizińska - Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz? Kiedy wychodzi Karolina Kizińska - Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.06.2024. Nowa książka Karolina Kizińska z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Karolina Kizińska - Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 czerwca 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie